SKYRYBOS

Jeigu sapne esate išsiskyrę, vadinasi, esate nepatenkinti savo padėtimi ir draugais, be to, reikia pagalvoti, ką daryti, kad gyvenimas šeimoje būtų įdomesnis ir ramesnis. Jeigu mergina sapnuoja šį sapną, vadinasi, dėl draugo neištikimybės ji gali neištekėti Sapne regėti skyrybų procesą reiškia nemalonumus, susijusius su bizniu arba nepalankias situacijas .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

4 - suma sapnų pasakojimų apie “SKYRYBOS

  1. Sapnavau kad tevai issiskyre ir tetis gyveno atskirai, jo nematydavau. Mano tevai tikrai kartais pykstasi buvo girdeta ir zodziu kad skiriasi taciau tai buvo anksciau dabar geriau. Todel baisu pasidare. Ka tai reikstu?

  2. Sapnavau tėvų skyrybas. Kaip mama gaudėnpo miestą tėtį o tas su kita moterimi važinėjosi, galiausiai aš juos pričiupau, ir jie grįžo į namus pasikalbėti su mumis, mano senelis(jo tetis) pasake, kad jo sunus bus su savo zmona ir vaikais. Bet tetis pareiske kad mamos nebemyli ir skiriasi, lieka su ta kita moterimi. As priejus prie jo pasakiau-kad jei isvaziuoji su kita, mane kaip dukra prarandi.

  3. Sapnavau kad mano mylimasis su kuriuo kurem ateiti,mane paliko,del mano vaiko,mes abu is skietingu santikiu turime po vaika,reakiai jam tai nemauso,o susapnavys labai sysumasciau,gal klystu,nes kazkodel,kazkiek tikiu sapnais

  4. iš pradžių sapnavau, kaip tėvai pasakė, kad išsiskirs ir aš buvau laiminga. vėliau prasidėjo didysis sapnas – košmaras. sapnavau, kad esu su keturiolikmete seserimi vaikų namų pastate antrame aukšte ir sapnavau, kaip mama su 1,5 metų seserimi nueina į kitą pastato galą ir kažkodėl žinojau, kad ji ten bus trečiame aukšte. kažkodėl sappne nefigūravo mano penkerių metų sesuo. atsimenu, kad mes su dar dviem jaunesniais vaikinais buvome miegamajame ir nenorėjome eiti miegoti. atėjo prižiūrėtojai du ir nežinau kodėl, bet išvažiavome iš ten. buvo heloweeno išvakarės. privažiavome grupę maždaug 12 metų vaikų, beje tuo metu buvo apie 22,30 val. važievome toliau ir privažiavome grupę 16 metų vaikų, kurie nusprendė prilįsti prie mažinos ir prašė parūkyti. nuvažiavome toliau. galieusia pamatėme, kad su dviračiu mus bando pasivyti direktorė ir mes nuskubėjome į kitą gretimais esantį pastatą antrą aukštą. ten aš prasėdėjau kambaryje viena arba su berniukais, kol jie apačoje aiškinosi. tada išgirdau mamos balsą, nors žiinojau, kad ji kitame pastate. vėliau atėjo tie du berniukai į kambarį ir man pasakė, kad vaikų namuose trečiame aukšte kilo gaisras ir aš išbėgau, nes žinojau, kad ten mama su 1,5 metų sese. pamačiau degantį trečio aukšto koridoriaus langą. jis visas buvo liepsnose. nubėgau link jos. šaukiausi ir ji išlindo iš to aušto su kruvinu smilkiniu. klausiu, kur sesė o ji tik paprašė pailsėti. ji buvo apsirengusi garstyčių spalvos megztinį, kuris dabar buvo kruvinas. iš karto atsibudau ir prireikė laiko, kad suvokčiau, jog tai nėra realu. apsiverkiau ir apėjau patikrinti namus, parašiau draugui. man 16 metų