SKRUZDĖLĖ

Skruzdėlės reiškia neramumą, nervingumą, kraujotakos sutrikimą galūnėse, temperatūrą. Taip pat tai gali būti sustiprėjęs aktyvumas, stropumas. Jeigu sapnuojate skruzdėles, – neišvengsite smulkių nemalonumų, Matyti daug skruzdėlių dirbant reiškia, kad stropiai dirbdami gausite pelną. Matyti skruzdėles statant stabą ir jausti, kad jis nėra tvirtas – įspėjimas, kad labiausiai vertinate darbą. Turėtumėte pagalvoti apie balansą tarp darbo. šeimos ir gyvenimo bei dvasinių vertybių. Matyti skruzdėles, vaikščiojančias po Jūsų patalynę – atkaklus darbas duos gerų vaisių. Skruzdžių takas – rūpesčiai, užkrečiama liga. Gulėti ant skruzdėlyno – rūpinkitės savo gyvenimu Jų apipultam būti – liga. Būti skruzdėlių sukandžiotam – nelaimė. Skraidančios skruzdėlės pranašauja pavojingą kelionę. Skruzdėles mindžioti – prarasite savo laimę. Skruzdėlyną sapnuoti – patarimas saugotis piktų žmonių .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “SKRUZDĖLĖ

  1. Sapnavau daug mazu juodu skruzdelyciu jos tiesiog pundais buvo apspitusios ismatas :) ismatu nemaciau tiesiog zinojau kad jos ten. Sapne nebuvo baisu nebijojau tiesiog stebejausi kad ju tiek daug. Sapnas labai ryskus ir manau kad man kaska reiskiantis ☺️