SKĘSTI

Sapne matyti save skęstančiame laive reiškia, jog reikia saugotis, kad kas nors neįtrauktų j nemalonią bylą, dėl kurios galite nukentėti. Sapnuoti, kad skęstate – nelaimingas atsitikimas arba nuosavybės praradimas. Nuskęsti vandenyje – saugokitės netikėtos mirties. Nuskęsti purvuose – sunki mirtis. Jei skęstate ir nėra jokios pagalbos, – rimtas įspėjimas, kad energingiau tvarkytumėte savo reikalus. Taip pat reikia pasitikrinti sveikatą. Jeigu sapne Jūs išsigelbėjote, – sėkmė – kilsite karjeros laiptais, sveikata bus gera, lydės pagarba. Jeigu mergina sapnuoja, kad skęsta jos mylimasis, – vargas. Sapne matyti skęstantįjį, kuriam Jūs padedate išsigelbėti, reiškia laimę, be to. Jūs laiku ištiesite pagalbos ranką draugui kuris ateityje išgarsės .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

3 - suma sapnų pasakojimų apie “SKĘSTI

  1. Mano mergina sapnavo jog mane skandino du zmones.vienam sapne ji mane isgelbejo.kitam sapne vel tie zmones mane skandino veidai ju buvo juodi bet manes isgelbeti nebeisejo.ka tai galetu reiksti?

  2. Sapnavau, jog buvom prie ezeru(Trakai gal), ziemos metas, uzsales, tvirtas ledas. Vaiksciojome su draugu aplink, paskui uzlipom ant ledo, bet visada ejom labai atsargiai. Tuomet pradejo vazineti masinos ant ledo (ciuozineti) pradzioj tvarkingai, o paskui pradejo viena i kita trankytis beciuozdamos, tuomet mes atsisedom i masina ( as teta mano draugas ir mazas vaikelis( kudikis visai) tame sapne jis buvo mano tetos, nors jos vaikai jau suauge. Ir ji pradejo vaziuoti per ezera, mes prie pat kranto iluzom, bet ten buvo gan gillu. As budama viduje ismusiau koja savo langa ir istraukiau savo drauga ir ta kudiki, kai jie pasieke kranta tada ejau ziureti tetos, bet ji jau pluduriavo virsuje, as jei paspaudinejau pilva ir ji atspringo vandeniu, atsigavo. Paskui matau savo nama, prie mano namo yra tas pats ezeras ir visa seima ir keli pazistami svencia mano namuose isgelbetuves tas, bet niekas nekreipia i mane demesio, visi i teta, tai as pradejau pasakot savo draugei. Paskui matau, kai geriu brendi tame baliuje, o jame pilna kvieciu ar javu, pluduriuoja.

  3. Laba diena, sianakt sapnavau kaip skesta mano dukryte, sokau i vandeny Jos gelbeti… Vanduo buvo zalias.. Aciu uz atsakyma