SKAUSMAS

šis sapnas dažnai sapnuojamas esant realioms fizinėms priežastims ir jo komentuoti nereikia. Kartais sapne jausti skausmą reiškia, kad greitu laiku teks išgyventi didelę nelaimę. Jei jaučiate viso kūno skausmą, tai gali būti susieta su kokia nors liga. Skausmą galvos sapne jausti vargšams – prasigyvenamas, kareiviams – sunkūs darbai, darbininkams – buities pagerėjimas, turtuoliams – garbė. Galvos ir kaklo skausmas – nelaimė. širdies – nesėkminga meilė. Kitų kūno dalių – nuostoliai arba vargas. Sapnuoti, jog kiti jaučia skausmą – perspėjimas, kad.nedarytumėte klaidų .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “SKAUSMAS

  1. Sapnavau savo namus , maciau sapne liedus , kava ir cipsus , kita scena perejo prie rezetes bandziau pakraut telefona bet ji buvo sunku kraut tada kitoj sapno scenoj pastebejau suduzusi telefono gala , dar kitoj pamirsau , ivyko atminties praradimas , kitoj vel sapno scenoje maciau drauge su broliu, as pastebejau medi kuris buvo labai aukstas ir apsinktas debesim , medis einantis kiaurai debesys tiksliau toki medi maciau , veliau baiisiiai pradejo suktis galva ir nugriucau nuo baldiuro ant asvaltuoto kelio , prabudau ligoninei , ligoninei tikrino kas man blogai , tada prisiminiau savo drauge , as pas ja norejau nueit filma paziuret , sita scena su drauge buvo pries telefona , as pasiuliau jaj filmo tada prasidejo didele didele audra pradingo elektra ir po sito mano kaskaip telefonas suduzo as tada isigandau kad neprisimenu kaip duzo , tai pereinam prie ligonines , manes klausinejo ir rupinos sake kad isgidysim tave , veliau atejo daktaras ir pradejo klausinet keistu dalyku suleido man skysti burnon ir sukiso i isange kaskokia slangele veliau pradejau jausti skausma uodegikauli bet cia del to nes prisispaudziau prie senos ir pabudau visas prakaito ismuses , prasau paaiskinkite man sita sapna