SKAMBUTIS

Girdėti sapne skambutį – priminimas, kad kažką reikia atlikti Jei skambutis Jus prikėlė iš miego ir Jums atrodo, kad iš tikrųjų kažkas skambino, – nedelsdami imkitės darbo, kurio nebaigėte ar atidėjote Pačiam skambinti – pažeminimas. Tačiau merginoms gali reikšti piršlybas, o vedusiems – naujieną .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

2 - suma sapnų pasakojimų apie “SKAMBUTIS

  1. Jau du kartus sapnavau pernai mirusia mociute…
    1sapne man kazkokia moteriske nulupo labai stora sasa nuo kojos , o kai nulupo man labai stipriai bego kraujas tarsi taip kaip is krano vanduo, as vergdama nubegau pas mociute o ji man subintavo koja bet nieko nesnekejo.

    2 trame sapne ji man skambino, klause kaip laikausi ir panasiai, bet nezinau kodel as pradejau verkt vos tik ryte prabudusi….

  2. Sveiki Sapnavau kad labai laukiau mylimo zmogaus skambucio. Man turejo perduoti telefona o kad pasiimt reikejo nuvykt i viena vieta… Kol nuvykoj tam tarpe is kazkur atsirado vaikystes meile ir pradejo visur is paskos eit… Viena telefona pasiemiau lyg ir pakalbejau bet paskuj telefonas dingo tai begau kito ieskotis radau bet nespejau pakelt ragelio