šIUKšLĖS

Jeigu sapne regite šiukšles, vadinasi, blogai tvarkysite savo reikalus. Sapne regėti didelę krūvą šiukšlių – rūpesčiai dėl visuomeninio gyvenimo. Galimos biznio nesėkmės ir žmogų žeminančios situacijos. Sapnuoti, kad Jūsų kambary pilna šiukšlių – apkalbos, šmeižtas, pašliję reikalai. Jeigu sapne regite, kad iš namų nešate šiukšles, vadinasi, visi vargai praeis, siela atgims. šiukšlyną sapnuoti – netvarkos ir vargano gyvenimo ženklas. Vaikščioti po šiukšlyną moterims – širdies skausmas, o vyrams – piktumai. Sapnuoti, kad kažką renkate šiukšlyne – nerimas, jaudulys dėl savo likimo .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

3 - suma sapnų pasakojimų apie “šIUKšLĖS

  1. Sapnavau kad leidau vandeny I vonia bet kai pripildavau ja pilna ji vis budavo tuscia ir taip kelis kartus, paskui nuejas I savo kambari pamaciau kad pacios vonios kambario durys prasivere ir issijunge sviesa, iejus I kambari pamaciau vonia pilna visokiausiu atlieku

  2. Sapnavau dideli konteineri pilna statybiniu siuksliu,as ji uzdariau ir ji isveze su lektuvu,aciu jums uz paaiskinima sapno

  3. Sapnuoju kad atvaziavau pas broli I svecius. Priejau prie laiptu vedanciu I Jo buta, pasiziurejau aukstyn ir tuo metu brolis nuslave ant manes siuksles. Tiesiai man ant galvos. Ziuri I mane ir nieko nesako, nors supranta, kad ejau pas ji. As labai blogai pasijutau supratau kad esu nelaukiama ir apsisukusi isejau.