šIRDIS

širdį sapnuoti – pasigailėjimo, dosnumo ženklas. Moters širdį sapnuoti – draudžiama meilė Sapne matyti ligonio širdį reiškia gailestį ir geraširdiškumą. Jei moteris sapnuoja sužeistą širdį – gresia pavojus jos vyrui. Jei tokį sapną sapnuoja mergina – sutiks mylimą žmogų. Sapnuoti sumuštą ar suspaustą širdį – pavojinga liga. Sudraskytą širdį sapnuoti – niekas nepadės ištaisyti padarytos skriaudos. Jeigu sapne, regite kraujuojančią širdį, – saugokitės nepadorių žmonių. Išimtą širdį sapnuoti – mirties pranašystė. Sapne regėti nenatūralaus dydžio širdį reiškia, kad esate pavydūs. Jeigu sapnuojate, kad širdis sudužo į smulkius gabalėlius, vadinasi, žalos niekas neatlygins. Sapne matyti savo širdį reiškia ligas, energijos netekimą. Sapne girdėti savo širdies plakimą – geros naujienos. Jeigu sapne skauda širdį, – galite turėti nemalonumų darbe. Jeigu laiku neištaisysite klaidos, tai daug ko neteksite. Žvėries širdis – išsipildys svajonės .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “šIRDIS

  1. Sapnavau, ka mano merginai sustojo širdies stimuliatorius ( ar kaip jis vadinasi) Nors realybėje ji jo neturi… tas sapnas kartojosi dvi naktis iš eilės, ką tai galėtu reikšti?