SIELA

Sielą sapne matyti – liūdesys. Jeigu sapne jaučiate, kad Jūsų siela – kažkokio kito žmogaus, vadinasi Jus paguos nepažįstamas žmogus. Jeigu sapne mąstote apie savo sielos nemirtingumą, vadinasi, pasinaudosite galimybėmis, kurios padės įgyti geidžiamas Žinias, taip pat patirsite bendravimo su intelektualiais žmonėmis džiaugsmą. Jeigu sapnuojate, kad Jūsų siela palieka kūną, vadinasi, Jums gresia pavojus. Jūsų draugų niekingi planai padarys Jus auka, dėl to prarasite garbę. Jeigu menininkas sapnuoja, kad jį paliko siela ir perėjo Į kitą žmogų, – jis pasieks aukštumas tik tada, jei visiškai atsiduos darbui Sapne regėti mirusio draugo sielą reiškia neįdomią kelionę, kurioje iki gyvo kaulo įgris bendrakeleivis. Sapnuoti, kad Jūsų draugo siela skrajoja kambaryje – nusivylimas ir nežinia. Sielos, besilinksminančios danguje – linksma naujiena, o esančios pragare ar skaistykloje – gyvenimo smūgiai Jeigu sapnuojate, kad Jus aplankė tėvo siela -gresia pavojai, todėl reikia būti apdairiam. Angelą, sielą į dangų nešantį, sapnuoti – būsite labai laimingi .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

2 - suma sapnų pasakojimų apie “SIELA

  1. Sapnavau zalia pieva kuria fotografavau, tada perbego balta mergaite,kaip supratau cia buvo gyvenimas zmogaus pavidale.ir ta mergaite sedo i masina is kurios islipo juodai apsirenge zmones-mirtis zmogaus pavidale

  2. Sapnavau , kai siela išeina iš manes , pati matau save kad guliu miegu, o tuo tarpu aš vaikštau ir išeinu iš savo kambario nueinu pas kainynę ir jei sakau , sako mano siela , kad ji nueitu i mano kambari , nes ten guliu aš.. kaimynė išsigasta ir nueina pažiuret ir ji ir aš mato mane miegančia … o aš tai juk stoviu dabar prie kaimynes , stovi mano siela . O kunas miega ir matau save miegančia .