SAULĖ

Sapne matyti tekančią saulę reiškia, jog Jūsų laukia sėkmė ir laimė. Skaisčiai šviečianti saulė – sėkmė Jeigu sapne nuo saulės spindulių Jums aptemo akyse, – liga arba nelaimingas atsitikimas. Saulė tik Jums vienam šviečianti – praturtėjimas. Jeigu sapne saulė šviečia pro debesis, vadinasi, rūpesčiai ir sunkumai jau praeityje, Jūsų laukia sėkmė Jeigu sapne saulė tik retkarčiais pasirodo pro debesis, reiškia, kad artėja neramūs laikai, kurie greitai praeis ir reikalai bei asmeninis gyvenimas pagerės. Blizganti saulė – garbė. Užtemusi – pavojus. Saulė greta mėnulio pranašauja karą. Žemyn krintanti – didelis išgąstis arba aukšto pareigūno mirtis. Sapne matyti kruviną saulę reiškia didelį atlyginimą. Saulė zenite – beribės galimybės, norų išsipildymas. Jeigu sapnuojate saulėlydį, vadinasi, sėkmė praėjo pro šalį, į viską turite žiūrėti atidžiau. Jeigu sapnuojate, kad saulė leidžiasi į jūrą, vadinasi, gera žinia suteiks pasitenkinimą .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

3 - suma sapnų pasakojimų apie “SAULĖ

  1. sapnavau, kad aš su tėvais ir dviem gymynaitėmis žiūrėjome į dangų ir staiga pakilo iš miško didelis juodas debesis lik tai būtų kokios moters veidas ir vėl tas debesis nusileido, tada staiga nukrito saulė, kuri taip pat buvo juoda ir vėl pakilo, tada grižom namo ir sulaukiau skambučio, kad krikšto tėvas mirė.

  2. as sapnavau savo drained teti Kuris sake kaip patekes saule uzmiks kalnu miego.as pastebejau saulei vidurije kryziu aplink zodiago zenklai

  3. Sapnavau dvi dienas apie saule ir menuli. Pirma diena sapnavau du drakonus kur vienas vaizdavo saule kitas menuli ir jie kovojo vienas su kitu. Kita diena sapnavau saule ir menuli jie irgi kaip ir kovojo. Jei galit pasakykit jei galit ka tai reiskia. Aciu