RUPŪŽĖ

Rupūžė – neįdomūs nuotykiai. Jeigu rupūžę sapnuoja moteris, vadinasi jos geram vardui gresia pavojus. Matyti daug rupūžių – liga. Girdėti rupūžių kurkimą – pajuoka, panieka. Jei rupūžė artėja prie Jūsų, – laukia vargas ir bjaurūs priešai. Jei sapne išsigandote rupūžės, – stenkitės būti mandagesni. Jeigu sapne uždengėte rupūžę ranka, – būsite savo draugo žūties kaltininkas. Užmušti rupūžę – Jūsų požiūris bus pasmerktas.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

2 - suma sapnų pasakojimų apie “RUPŪŽĖ

  1. Šiąnakt sapnavau, kad vaikščiojau su būrėja, aiškiarege, (mes ją vadiname šamane, ji mano viršininkė) Ir ji mane nusivedė į mažą patalpėlę, ten liepė žiūrėti į du mėlynus akmenukus, tada išeiti ir pažiūrėti draugėms į akis. Jos buvo virtę rupūžėm. Aš išsigandau. Tada mes toliau ėjome, ir aš jos prašiau, kad ji man papasakotų apie tokį vaikiną, ir ji man sako, aštuoniolika. O aš klausiu, jam aštuoniolika metų? Ji atsako ne, jis mirė aštuoniolikos metų, užsimušė savo kaime. Tada mes nulipome laipteliais žemyn prie upelio, o ten buvo daug didelių rupūžių..