RŪKYTI

Rūkyti sapne reiškia, kad būnate barnių kaltininkas, ir dėl to būna visokių nemalonumų. Jausti, kad pradėjote rūkyti, – būsite skatinami imtis rizikingo verslo. Matyti kitus rūkančius – pateksite į pobūvį. Būti tarp rūkančiųjų – galite nusivilti savo darbu bei viršininku.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

2 - suma sapnų pasakojimų apie “RŪKYTI

  1. Laba diena, sapnavau kad naktį buvau su draugais ir netikėtai visi išgirdom policijos švyturėliu garsą, bet jų nematem norėjom bėgti per langą jai būtu jie atėje nes aš tada buvau dingus. Pas mane rankose buvo telefonas bet naujas kurio nemačius. Aš gryžau namo atsiguliau ir rankose turėjau plančete mama mačiau miegančia, ir tada man vėl parašė kaimynas kas išeit į lauką nes jie dar sėdi pas draugą ir rūko. Daugiau nieko nelabai prisimenu.

  2. Koki sapna turejau… :D ddd pagrobe mus panevezio mafukai kazkokie, nes buvom fules turnyre ir ten kazka prisidirbom.. pries tai parukem marihuanos kazkodel. :D DD Atveze i kazkoki pastata, laiko ten mus, ateme mobus, ateme pinigus, galvoju zjbs, nera piniginej saibu, atsidarau pibinige, ten tycia 200eu ???? visi pinigus atiduoda, as kazkaip ir mobo nedaviau ir pinigu, tik 40eu atidaviau. po to bloga pasidare nuo rukymo, negalejau paeit per sapna ir toks jausmas nekazkas., is to pykcio kazkoki vaika nuspyriau fultbolo aikstej, kai mus paleido