REGĖTI

Sapnuoti keistus, neaiškius reginius – biznio žlugimas, liga. Regėti kokius nors veidus – agresyvumas ir jaudulys Jūsų aplinkoje ir netgi šalyje. Jeigu Jūsų draugas sunkiai serga, tai jis gali pasirodyti sapne su baltais drabužiais. Sapne išvysti dvasininko figūrą – nauja darbo kryptis ir staigios permainos dvasiniame gyvenime. Kurį laiką Jus gali persekioti nemalonūs reiškiniai, bet vėliau po kojomis pajusite tvirtą pagrindą.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

2 - suma sapnų pasakojimų apie “REGĖTI

  1. Sapne ėmiau druską iš spintelės iškrito cinamono sloikas, ėmiau vaikiškos arbatos indelį atrodė lyg kažkas išmusė iš rankų. Fotelis girgždėjo, bet atsisukau ir nieko nebuvo, paskui ėjau koridoriumi ir girdėjau lyg kažkas man tikrai už nugaros žingsniavo atsisukau ir vėl nieko nebuvo.

    • Sapne ėmiau druską iš spintelės, bet iškrito sloikas cinamono, paskui norėjau paimti dėžutę vaikiškos arbatos, bet atrodė,kad kažkas išmušė man ją iš rankų.Fotelis sugirgždėjo atsisukau nieko nebuvo, paskui ėjau koridoriumi ir girdėjau žingsnius, bet vėl atsisukau ir nieko nebuvo