RAVĖTI

Ravėti piktžoles gali reikšti išsivadavimą iš slegiančios nemalonios įtakos, taip pat vidinio ir išorinio gyvenimo sutvarkymą. Matyti daug piktžolių – įspėjimas, kad reikia sutvarkyti savo gyvenimą, jei norite kažko pasiekti. Matyti piktžoles, augančias tvenkinio dugne, -įspėjimas, kad galite patekti į spąstus. Jei matote, kad jau daug nuravėta ir nebeliko piktžolių – pozityvus asmenybės vystymasis. Ravėti daržą, nepaliekant nė vienos piktžolės, gali reikšti visų kliūčių nugalėjimą, siekiant užsibrėžto tikslo. Ravėti daržą reiškia, jog atsikratysite slegiančių minčių ar žmonių. Sapne ravėti žoles ir puikias gėles reiškia, kad Jūsų reikalai pagerės. Nuravėti lysvę ir matyti dygstančias ar išdygusias daržoves reiškia Jūsų darbo sėkmingus žingsnius. Jei daržovės sudygusios retai, – gali būti nedidelė sėkmė. Jei sudygusios tankiai, – sėkmė garantuota. Sapnuoti, kad ravite bulves – nauji planai arba naujas verslas. Jei sapne regite, kaip ravi kiti, – sukluskite -priešai gali sugriauti Jūsų planus.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “RAVĖTI

  1. Su mama grįžau į butą, vos atrakinome dutis, per durų akutę regėjsu.žmones, iš lauko pusės, vienss sėdėjo aysirėmęs į sieną, kitas yupėjo prieš jį. Ant stalo, berods virtuvinio buvo vazoninės gėlės. Caxone. Kitos be bazonų, geažiao sudėtos, suguldytos. Visos gražios ūalios, bet plikomis šaknimis. Kambaryje gulėjo msno brolis. Lovoje. Iš abiejų pusių draigsi. Vyrai. Tarytum po išgertuvių. Aš išvijau juos. Pasakiau kad jų kojos nebūtų mano namuose. Vienas su vaiku ant rankų išėjo. Aš atrakinau duris jam. Brolis sako gerai. Senai reikėjo. tipo išvyti visus. Namai nematau ar netvarkingi. Tada atsibudau su neramia širdim. Gėles kaip ur brolis sako tvarkusiu. Bet neatsimenu gersi. Ačiū