RAšTINĖ

Matyti sapne raštinę reiškia, jog turėsite netikėtų išlaidų arba galite būti patraukti atsakomybėn. Jei sapne matote puikią raštinę, kurioje yra daug stalų ir popierių, vadinasi, šis sapnas pranašauja darbą be atostogų. Jei matote raštinėje prie stalo tarnautojus, – būsite neteisėtai apskųsti. Pačiam raštinėj rašyti prie stalo – nauda.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “RAšTINĖ

  1. Aš buvau verge 3 karalieniū.Jos turėjo po vaiką ir tie vaikai ką tik gime.Vaikai turėjo stebuklingų galių.Kaip aš tarnaite tai mačiau,tuos trys karalienės su vaikais trim po viena i savo globį.Ir ten pasakė karalius kad ten
    (vaikus)reik nuskandyt.
    Tai poto jie nuėjo i tokį kambarį kur ten vandens ir ant vaikų galvų maišus uždėjo(kad greičiau paskestu.Bet ten mes buvom mokykloj ir praėjau Edgaro klasiokes.Edgaro pamoka buvo “valgymo pamoka”.(bet Edgaras sirgo kaip istikruju realiame gyvenime).Tos trys karalienes buvo priverstos savo vaikus nužudyti…
    Poto aš su karalienem išėjau į lauką ir aš pamačiau,kad vienas vaikas kuičiasi ir pradėjau šaukti.(žiūrėdama į langą).Jos dviese nežinau kur kita buvo karaliene bet tos dviese bėgo i ta aukšta vėl panardint vaika.Kaip ten buvom tai jos nubėgo ten panardint ir kad tas vaikas neišsigastu slaptai ėjo.aš ten pasilikau pas ta Edgaro klase ir kalbejaus su jo klasiokem.
    Po keliū minučių pokalbio skambutis nuskambėjo ir aš begau į pamoką,bet sutikau Edgara stipriai apsikabinau ir taip šilta pasidarė.Atsikeliau ir buvo taip šilta nuo jo apsikabinimo.žiūrau ir ten buvo antklode sušildė mane.