RANKOS

Jeigu sapnuojate gražias rankas, vadinasi. Jūsų laukia garbė ir šlovė, aukšta padėtis visuomenėje. Jeigu sapne Jūs gėritės savo rankomis, vadinasi, savo nuoširdumu pavergsite daugelį širdžių. Sapne matyti baltas rankas reiškia, kad Jūsų laukia gyvenimas be rūpesčių. Sapne matyti, kad Jūsų rankos plaukuotos – drąsūs ir stiprūs partneriai bei konkurentai darbe. šis sapnas gali reikšti beprasmes intrigas prieš tuos, kurie ištikimi. Negražios rankos – nemalonumai. Jeigu sapnuojate, kad Jūsų rankos labai didelės, – laukia sėkmė, Jūs pasieksite savo tikslą. Sapne matyti mažas rankas reiškia, kad Jūsų priešai bus labai aktyvūs. Nešvarios, purvinos rankos – neteisingumas. Plauti rankas – užsitarnausite pagarbą. Sutinusios rankos – su kuo susipykote, dar negreit susitaikysite. Surištos rankos – sunkumai. Sapne regėti sužeistas rankas reiškia, kad neteksite Jums labai brangaus žmogaus. Sapne matyti kruvinas rankas – susvetimėjimas tarp artimųjų, neteisingas draugo pasmerkimas. Sapnuoti, kad apsideginote rankas – lemtingas likimo posūkis: siekdami turto prarasite kažką ypač brangaus. Jeigu sapnuojate, kad Jūsų rankose yra ugnis, bet ji nedegina, – pasieksite aukštumas. Sapnuoti, kad Jums amputavo ranką – skyrybos su mylimu žmogumi. Sapnas gali reikšti apgaulę ir sukčiavimą. Matyti sapne abi rankas nukirstas – prarasite turtus. Būti prie savo nukirstų rankų ar kojų sapne -prarasite draugą. Pamesti rankas sapne – teks į kapus nešti draugo karstą. Jeigu sapne matote rankas be pirštų, – neteksite artimo, mylimo žmogaus. Daug rankų sapnuoti kaliniams ir piktadariams – didelė laimė. Jeigu moteris sapnuoja, kad jai bučiuoja rankas, vadinasi, reikia įvertinti savo elgesį ir būti atsargesnei. Nuogą ranką sapnuoti – kalėjimas. Kairę ranką sapne regėti – išdavystė. Dešinę – ištikima draugystė. Netekimas kairės rankos – tėvą prarasite, dešinės – motiną. Su ranka ką nors mušti – meilė.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

10 - suma sapnų pasakojimų apie “RANKOS

 1. as sapnavau kaskokia sapna,bet man atrodo kaskaip keista. I kaskokia kai butu ekskursija,na prie laivu ir buvo toks siauras takelis ir as bijojiau pereiti per jis,ir jis pamate ,kad bijau pereiti ir jis atejo paeme man uzrankos ir pervede per ta,takeli ir mes visalaika kartu ejom susikibe rankom. Kas cia galetu reiksti?

  • Sapnavau,jog esu susikibus rankomis su savo simpatija.Mum buvo taip gera laikytis,kad nenorejome vienas kito paleisti.Ka tai galetu reiksti?

 2. Gulejau vasarą ant žolės, žiūrėjau į dangų ir staiga pasisukiau i kairę pusę ir savo rankoje laikiau mažą debesi kuris buvo švelnus ir minkštas, ką tai gali reikšti?

 3. Vis sapnuoju ta pati sapna,esu lyg ir Klaipedoj ,apsupta cigonu ir kitokiu negeru zmoniu,vis neina istrukti is to miesto…bet sianakt vienas draugas isnese mane ant ranku is to mieso-labirinto,pries zmoniu srove,visi aplink mums pavydejo.Aciu

 4. Sapnavau, savo rankas, kad nuimtas nagų lakas ir patrumpinti nagai. Ir sapne galvoju…. nieko nesuprantu, kas man miegant, galėjo tai padaryti…

 5. Viskas vyko pas kažka namie, vyras kažkokiu būdu susilaužė visa ranka nuo delno iki alkūnės, ranka tiesiog kabėjo. Ka tai gali reikšti?

 6. sapnavau ,kad ejau su mergina susikabinęs rankomis , ir kitą sapną sapnavau ,kad susitaikiau po skirybų su savo merginą mes kartu leidom laiką ,ir buvom kartu , ką tai galetų reiksti?

 7. Sapnavau gražu vyrą kuris .. minioje su meile teisė rankas man.bet as sakia jutau savo vyrą …kurio nemaciau ką tsi galėtu reikšti

 8. Sapnavau kad mane mylimasis apkabino ir paskui liko tik jo rankos iki alkūnių mane apkabinusios. Kaip nukirstos. Bet kraujas nebėgo.
  Dar sapnavau kad savo vaiko kojas palei kelius nupjaunu iki kaulo, bet kraujas ir nebėgo. Jam neskaudėjo. Paskui galvojau kaip čia man jas susiūt kad niekas nematytų. Bet galvoju juk aš nemoku sujungt visų kraujagyslių ir nervų. Susiūt galiu bet nesujungsiu visko.