RANKINĖ

Moteriai šis sapnas pranašauja meilės nuotykį. Merginai – mylimą draugą.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

4 - suma sapnų pasakojimų apie “RANKINĖ

  1. Sapnavau,kad palikau rankine mieste prie suoliuko ir pamirsau apie ja, isejau,veliau grizau ir radau ja tokia,kokia ir buvo, niekas nebuvo paimta, pagalvojau : – kam ja imti, dabar ir tai daug nesu, paskui pasiimsiu, niekas neims. Paskui tik vakarejant prisiminiau,kad mano rankine palikta paciam miesto centre stotelej, priremta prie kazkokio pastato. Paskambinau i kazkokia radijo stoti ir pasakiau, veliau jie man atskambino ir pasake,kad surado to pastato savininke, ir rado tik mano rankine, kuri buvo tuscia,be jokiu daiktu, taciau telefonas ir raktai buvo kartu su manim, o is visu daiktu buvusiu rankinej, svarbiausia buvo pinigine, kuria pavoge su visais dokumentais. Ka galetu reikst toks sapnas????

    • p.s. rankine buvo palikta atsegta ir su daug visokiausiu knygu ir prikimsta ivairiu daktu…

  2. Sveiki. As paskutiniu metu vis sapnuoju, kad man pavoge rankine. Ten, aisku, yra ir pinigine, kurioje banko korteles. Bandau prisiskambinti, kad uzblokuotu ir negaliu. Jaudinuosi. Nerandu pagalbos. Anksciau tokio sapno nesu sapnavusi o paskutiniu metu jis vis kartojasi ir jis- tarsi kosmaras. Ka tai galetu reiksti? Aciu uz atsakyma.

  3. Kelionėje pavogė rankinę su pinigine ir telefonu, kitais daiktais. Kelionė buvo kažkokioj šaly kur tamsūs žmonės. Lipau per kopėčias žemėn, tikrai rankinę turėjau. Eidama iš už stalo ją pasiėmiau, ji buvo sunki. Ir nebeprisimenu kaip ji dingo. Mūsų buvo grupė žmonių, ieškojom tos rankinės, bet nesuradom.