PYKTIS

Jeigu sapne ant ko nors supykote, vadinasi dėl Jūsų nemalonaus charakterio draugai pakeis apie Jus nuomonę. šis sapnas įspėja: kontroliuokite savo jausmus! Jeigu sapnuojate, kad kažkas pyksta, – laukia dideli išbandymai Jūs nusivilsite ir nutrauksite draugystę su niekingais žmonėmis. šis sapnas pranašauja draugų intrigas, kurios kels grėsmę Jūsų turtui ir reputacijai Jeigu sapnuojate, kad susipyko du draugai – teks tarpininkauti juos sutaikant, nes reikalingas protingas patarimas .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

3 - suma sapnų pasakojimų apie “PYKTIS

  1. Laba diena, jau kelintą kartą sapnuoju, kad pykstuosi su mama, kuri yra jau mirusi. Ką tai galėtų reikšti?

  2. Sveiki,sapnavau savo tečio mirti tada mamos ir drauges o paskui jog su seserim susypikau o ji mane isvare ir as nusizudziau

  3. As sapnavau, kad tevai supyko ant manes, nes galvojo kad uzmusiau kazkoki berniuka. As jo nemusiau ir vis sakiau tevams, kad patiketu manimi. Po to kalbejaus su mama, ji saltai sake, kad su teciu sekancia diena issikrausto be manes. Dar mes savo namuose turejome atskira kambari psichoterapijoms ir tevai liepe man ten klausytis, jau nebeprisimenu, ko tiksliai. Po visko nuejau i kita kambari pas savo vaikino mociute. Ji manimi tikejo, kad as nieko nedariau, dave kazkokios raminancios arbatos, nustojau verkti, susivyniojau i pleda ir snekejomes su ja pora valandu. Tada nuejau pas tevus ir labai drasiai snekejaus su mama, ji vis tiek netikejo manimi. Visame sapne tetis stovejo salia, bet nieko nebuvo pasakes.