PLAUKIOTI

Jeigu sapnuojate, kad plaukiate, – greitu laiku sėkmė pasibels į Jūsų duris. Plaukti švariame vandenyje reiškia gyvenimą be klaidų. Banguojančiame vandenyje plaukti – gyvenime teks kovoti su kliūtimis. Plaukti tarp bangų – dvasinis pakilimas, veikla, susidorojimas su kliūtimis. Putotame vandenyje plaukti – Jums trūksta reiklumo. Plaukti nešvariame vandenyje reiškia kliūtis. Plaukti stovinčiame vandenyje ir jausti, kad vanduo senka, ir dėl to nebegalima plaukti – energijos, gyvenimiškos patirties stoka. Sapne plaukti po vandeniu reiškia nerimą, pavojų Jeigu sapne Jūs plaukiojate su savo drauge, vadinasi, kažkas ją įsimylės. Maudytis tekančiame vandenyje – sunkus gyvenimo kelias. Matyti plaukiant kitus – Jūsų pastangos duos reikiamus rezultatus. Skęsti – laukia nelaimė. Plaukti ir nuskęsti – nelaimė šeimoje. Jeigu sapnuojate, kad plaukiate laivu ramiu vandeniu, vadinasi, esate apsaugoti nuo skurdo ir kitų nelaimių. Sapne plaukti nedideliu laivu – Jūsų norai didesni už galimybes. Jeigu sapne plaukiate laivu ir matote vandenyje įvykus kokį nors nelaimingą atsitikimą – saugokitės klastingo žmogaus. Jeigu sapne plaukiate laivu, ir šis pradeda skęsti, – Jūsų reikalai klostysis blogai. šis sapnas įspėja, kad nepradėtumėte naujų, sudėtingų darbų .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “PLAUKIOTI

  1. Sapnavau, kad naktį ėjome su vaikinu prie ežero ir mums reikėjo plaukti į kitą pusę. Šiek tiek bijojau , bet kai atsidūriau vandenyje buvo visai gera. Tačiau bijojau kad jis nenuskęstu. Tuo pat metu nenorėjau skubėt, nors vandens buvo iki kaklo ir vietom buvo lyg tais sunku plaukti. Kai priplaukėm krantą, pasidarė šviesu. Išlipus ant kranto netolies stovėjo palapinėje, kurioje budo nepažįstami šeima ir kiekvienas sau kažką po truputį ruošiesi.
    Turiu nuojauta, apie šį sapną – manau vaikinas ruošiasi man pirštis, aš savo esu tam pasiruošus, tačiau kartais neramu, jog galbūt ne tas žmogus. Ar galėtumet pakomentuot šį mano sapną?