PIPIRAI

Pipirai sapne – gyvenime ginčai ir nesusipratimai Sapne regėti išbarstytus juoduosius pipirus reiškia sėkmę arba pyktį. Jeigu sapnuojate, kad malate juoduosius pipirus, – saugokitės apgaulės, nes galite tapti jos auka. Jeigu sapne mergina į valgį deda juoduosius pipirus, vadinasi ją apgaus draugai ir jai teks lieti karčias ašaras. Jeigu sapnuojate, kad nusideginote liežuvį pipirais, – draugai nusigręš nuo Jūsų, nes mėgstate apkalbėti Sapne regėti gražiai augančius raudonuosius pipirus reiškia taupų ir savarankišką gyvenimo draugą. Valgyti raudonuosius pipirus – atkakliai ginsite savo teises. Sapne regėti pipirinę reiškia nusivylimą žaidžiant kortomis .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “PIPIRAI

  1. Sveiki, sapnavau labai daug keistu sapnu, bet sis buvo keisciausias, sapnavau kad nusipirkau uz 2 svarus rusiska skaiciuotuva, tik jie buvo is sonu o viduryje buvo smelio laikrodis, tik nesmelis viduje o raudoni pipirai, as jy apverciau ir pradejo begti pipirai zemyn, kol pajuodavo viskas, sapne jauciausi gerai, nuejau sapne pas moteri jinai paklausiau, ka galetu reiksti sako nuodemes issivalymas..ka tai galetu reiksti ???