PILVAS

Pilvas – planų išsipildymas. Pilvą apvalų sapnuoti – rūpesčiai greit baigsis. Išsipūtęs pilvas – nelaimė. Tačiau greitu laiku viskas susitvarkys ir galėsite džiaugtis darbo vaisiais. Jeigu sapnuojate, kad pilvas įdubęs, o oda susiraukšlėjusi, vadinasi, laukia skaudūs išgyvenimai: draugai, kurie atrodė tikri, ims Jūsų vengti. Sapne matyti savo atvirą arba perpjautą pilvą -įspėjimas, kad mityba, dieta nėra tinkami, gali patekti infekcija. Blogas sapnas, jeigu regite ant pilvo kraują arba jei Jūsų vaikui skauda pilvą. Tai žada liūdnus įvykius ar ligą. Sapnuoti, kad ant Jūsų pilvo tupi vabzdžiai -sunkūs ir orumą žeminantys darbai. Pilvo skausmus sapne jausti – nusiminimas .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “PILVAS

  1. sveiki, niekaip nesuprantu savo sapno sianakt sapnavau ir labai keista pasidare sapnavau kad sirgau kazkokia liga po to isipute pilvukas ir tesiog kaip kibiras prakiuro ir pradejo begt geltonas skystis ir jo buvo tiek daug t.t