PIENAS

Pieną sapnuoti vyrui – bus mylimas moterų, o moteriai reiškia, kad ji yra nėščia. Senai moteriškei pieną sapnuoti – taps turtinga. Sapne regėti daug pieno – turtas ir sveikata. Jeigu sapnuojate, kad maudotės piene, – būsite malonioje kompanijoje. Blogas sapnas – regėti nešvarų pieną. Pilstyti pieną – gerovė. Pieną sapnuoti mediniame inde – nauda. Stikliniame – būsite lengvatikis. Išlieti pieną reiškia, kad sielositės dėl nedidelių išlaidų ir kentėsite dėl laikinų nelaimių. Pirkti pieną – džiaugsmas. Sapne gerti pieną – geras derlius ūkininkui ir pasitenkinimas namais keliautojui. Karvės pieną žįsti kaip veršeliui – pasiturintis gyvenimas. Ožkos pieną gerti – džiova Sapne regėti motinos pieną reiškia džiaugsmą ir palaimą. Moters pieną žįsti – meilės aistra. Jeigu sapnuojate, kad geriate karštą pieną, – teks ilgai kovoti, kol norai išsipildys. Sapne gerti rūgštų pieną – rūpestis dėl draugų nesėkmių. Jeigu sapne žmonės prašo atsigerti pieno, vadinasi, turite saugotis vagių, galbūt prarasite draugą. Iš pieno sviestą ar sūrį daryti – turėsite gerą uždarbį. Pienininką sapnuoti – laisvalaikis bus susietas su rūpesčiais, o jeigu pienininkas paliejo pieną -nuostoliai. Jeigu sapne sutinkate moterį nešančią kibirą pieno, – laukia turtas ir sėkmė. Jeigu sapne moteris su tuščiu kibiru, vadinasi. Jus lydės skurdas bei vargai .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

4 - suma sapnų pasakojimų apie “PIENAS

  1. Sapnavau, kad turejau labai daug pieno krutineje, krutine buvo milziniska (palyginti su mano naturalia ????)Sunenas, dabar pusantru metu berniukas, paspaude kruti ir pienas pradejo tryksti pienas, tai jis atsigere. Ka tai reiskia? Paziurejau,kad pats pilnaties vidurys,turetu pildytis sapnas. Aciu uz atsakyma!