Persileidimas (neplanuotas nėštumo nutraukimas, savaiminis abortas)

persileidimas, nestumo netekimas, vaisaus praradimas, kiausinis, kudikisSapnuoti persileidimą (nėštumo nutraukimą) gali reikšti, kad Jūsų idėjos ir planai bus nesėkmingi arba jau nepavyko jų įgyvendinti. Persileisti sapne taip pat gali būti perspėjimas, kad Jūs nebetęstumėte pakartotino nesėkmingo savo idėjos ar plano įgyvendinimo. Jūs privalote keisti pasirinktą gyvenimo kelią, nes priešingu atveju galite prarasti tai, kas Jums turi itin didelę reikšmę ar vertę gyvenime.

Persileidimo sapne alternatyvus aiškinimas teigia, kad Jūs galimai buvote suklaidinti, o galbūt kažkokiu būdu net apgauti.

Būsimoms mamos sapnuoti persileidimą, vaisiaus netekimą ar kitokį nėštumo nutraukimą yra dažnas reiškinys ir dažniausiai tokio pobūdžio sapnai prasideda kamuoti antrajame nėštumo trečdalyje. Tačiau tai tėra sąmoninga baimė, kuri atsiskleidžia sapnuose, netekti laukiamo kūdikio. Labai dažnas sapnas, kurį sapnuoja dauguma besilaukiančių vaikelio.

Persileidimas yra savaiminė gimdoje nešiojamo pilnai neišsivysčiusio vaisiaus (gemalo) mirtis. Dar vadinamas „savaiminiu abortu“.

Sapnai susiję su persileidimu:
  • Nėštumas
  • Mirtis
  • Abortas

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “Persileidimas (neplanuotas nėštumo nutraukimas, savaiminis abortas)

  1. Susapnavau kad persileidau (dar nezinojau kad laukiuos) ir po 2 sav nuo sapno persileidau…