PERLAS

Perlai pranašauja gerą biznį, sėkmingą prekybą, sėkmę visuomeninėje veikloje. Sapne matyti ant savo kaklo gražų perlų vėrinį – garbė. šis sapnas moteriai gali reikšti nenuoširdu gerbėją. Kitą žmogų, jais pasipuošusį sapnuoti – išdidumas. Perlus rankose laikyti – teks patirti širdgėlą. Jeigu mergina sapnuoja, kad žavisi perlais, vadinasi, tyra meilė pripildys jos sielą. Jeigu mergina sapnuoja, kad jos mylimasis dovanoja jai perlus, vadinasi, ji bus labai laiminga: laukia linksmybės, malonumai, taip pat mylintis, ištikimas jaunikis, kuriam svetimas egoizmas ir pavydas. Perlus pirkti – džiaugsmas. Parduoti – ašaros dėl turto. Pabirusius perlus sapnuoti – nuostoliai. Jeigu moteris sapne pameta perlus ar jų ieško, -kentės dėl nenusakomo liūdesio. Sapne matyti vagiant perlus ir negalėti vagies paauti – namuose vargas .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “PERLAS

  1. sapne regejau smeli pakrantei ir radom didziule kriaukle joja buvo vienas nemazas perlas baltas , as jo nelieciau taciau ji is mano draugu kaskas pakele is kriaukles ir pasake cia UK karalienes perlas , ka tai turetu reiksti?