PELĖ

Sapnuoti pelę – nemalonumai namuose ir nenuoširdūs draugai. Biznio reikalai Jus priblokš. Merginai sapnuoti pelę – klastingi priešai. Galima ir apgaulė, kurią jie rezga. Jeigu sapne ji mato pelę ant savo suknelės, -neišvengs skandalo, kuriame jai atiteks pagrindinis vaidmuo. Balta pelė – laiminga santuoka. Bėgiojančias po kambarį peles matyti – saugokitės mažų nuostolių, jei nuo pelių nebėgate, – ir didelių turėsite. Cypianti pelė – vagims nepasiseks. Sapnuoti, kad pelė graužia duoną, žemdirbiams-blogas derlius, o kitiems – blogi reikalai Sapne su pelėmis peštis – būsite nugalėti. Gaudyti peles – geri sumanymai. Leisti pelei pabėgti – kova su abejotinos reputacijos žmonėmis. Jeigu sapne užmušėte pelę, vadinasi nugalėsite savo priešus. Sapnuoti pagautas katino peles – nemalonumai dėl moterų .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

6 - suma sapnų pasakojimų apie “PELĖ

  1. Sapnavau kad namuose kurios kadaisia gyvenau , virtuvej mano pora draugu griove ar stumde dujine virykle o as stovejau tarbduri kaip staiga jie susuko atsargiau ir ispo plysio izbego didziule pilka zurke ir kesinosi ikasti man ,bet as pasokau ir kojomis isispiriau i siena (spagata) ir jai nepavyko man ikasti tad ji pabegp link kolidoriaus ir dingo.

    • Sapnavau, kad guliu lyg kažkokiam kampe prie sienos, bet lovoj ir kažkaip ten iš kažkur pradėjo ateit palės. Pradžioj atėjo šviesi maža pelytė mano katė bandė ją pagauti bet aš neleidau paimiau ją ir ji išsprūdo man iš rankų ir dingo tada kažkaip staiga po antklode atsirado didesnė pele ir ji man įkando į koją, kando nestipriai jausmas toks lyg specialiai, kad aš pamatyciau tada aš ją paimiau ir numeciau bet ji vėl parbego ir kando ir vėl aš ją meciau. Ir taip baigėsi sapnas

  2. Jau antra nakti sapnuoju peles, begiojancias po namus. Viename sapne ju kaip ir katinas prigaudes buvo ir jos kaip apsvaigusios tokios. Baisiausia tai, kad jos visad atsiranda lovoje, kurioje miegu. Ka tai galetu reiksti?

  3. Turėjau pelyte su ja žaidžiau ir poto ji susilauke vaikų. Jos vaikai man atsirado burnoj ir aš jas pradėjau traukti, buvau lėktuve