PEILIS

Tai blogas sapnas. Jis žada išsiskyrimą ir barnius. Matyti du peilius sapne – mirtinas pavojus gresia dviem žmonėms: vienas gali būti tas, kuris apkartina Jūsų gyvenimą, antrasis – Jūs pats. šviesūs ir aštrūs peiliai reiškia Jūsų aštrų protą. Jeigu sapne regite surūdijusį peilį, vadinasi, laukia šeimyniniai barniai arba išsiskyrimas su meiluže. Sapnuoti sulūžusį peilį – vilčių žlugimas. Pamesti peilį – papulsite į pinkles. Rasti sapne peilį – įspėjimas, kad būtumėte atsargūs kalbėdami. Pirkti peilį – įsigysite turtą. Gauti peilį dovanų – būsite pakviesti į pobūvį. Peilį sapne kitam duoti – saugokitės pavojaus. Pjauti ką nors peiliu – žiūrėsite savo naudos. Įsipjauti peiliu – sutuoktinio neištikimybė. Sapnuoti, kad esate sužeisti peiliu – nemalonumai namuose arba priešų intrigos. Nevedusiems šis sapnas žada negarbę. Jeigu sapne Jūs puolate žmogų su peiliu, vadinasi. Jūsų reikalai prasti. Teks dėti visas pastangas ir energiją, jeigu norite nugalėti sunkumus .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “PEILIS

  1. sapnavau kad vazuoju autobusu su savo dviem draugais,su kurias db nebendrauju aplamai. I i autobusa ilipa trys pagyvene ir apsimete kad slubuoja viresnio amziaus vyrai, vienas eidamas pro mane uzkliuna man uz koju as pradedu su juo konfliktuot taip gaunasi kad visi trys vyrukai turi po peili ir visivkirtingi peiliai, jie puola mane su peiliais dure man vienas i kojojos blauda, antras du kartus i pilva ir auksciau siektiek, autobusia as atidarau duris avariniu budu ir issoku is vazuojancio autiko. Draugai man nepadejo bet islipo kartu, ka tai galetu reiksti?