Pedofilai (pedofilija)

Ką reiškia sapnuoti pedofilą?
Sapno apie pedofilus ir pedofiliją reikšmės:

Sapnuoti pedofilą, reiškia, kad esate įbauginti ir savyje nešiojate didžiulį išgąstį, baimę. Jei kada nors gyvenime teko susidurti su pedofilu, tai toks sapnas gali būti indikatorius, kad tuo metu patyrėte didžiulį sukrėtimą, dėl kurio dabar išsivystė potrauminis stresas. Tokiu atveju rekomeduojama, netgi būtina, profesionali pagalba ir konsultacija su specialistais.

Jei sapnuojate, kad esate pedofilas, tai reiškia, kad Jūsų gyvenime vyksta dideli pokyčiai ir dabar šie pokyčiai yra tarpiniame etape. Jūs trokštate tyrinėti ir eksperimentuoti. Toks sapnas gali labai trikdyti, gėdinti, po jo save galite visaip smerkti. Tačiau sapnuoti, kad esate pedofilas, visai nereiškia, kad esate toks ar turite pedofiliškų nukrypimų. Toks sapnas gali simbolizuoti, kad jaučiatės dviprasmiškai, galbūt nesaugiai, dėl savo seksualinės orientacijos.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “Pedofilai (pedofilija)

  1. Muvau labai dideliame pastate su savo “tėvais” ir draugais iš mokyklos. Aš pavėlavau į pamoką ir nuėjau pas tėvus į kambarį. Mano “mama” buvo ne iš realaus gyvenimo, o tėvas buvo mano patėvis ne iš realaus gyvenimo. Aš atsiguliau į tėvų lovą ir patėvis visas nuogas atsigulė kartu su manim į lovą, mama stovėjo priešais mus. Jis prisiartino prie manes, aš jaučiau net jo kūno šilumą. Jis bandė užsiklot taip, kad aš jo nepamatyčiau, bet pamačiau, kad jis buvo visas nuogas ir supratau, kad jeigu mano mama išeis iš kambario, jis mane gali išprievartaut. Todėl staigiai šokau iš lovos ir pradėjau greitu žinksiu eiti į tamsų kambarį. Poto išgirdaug kaip ėjo pro šalį vienas iš mano draugų, todėl pribėgau prie jo ir prašiau jo, kad jis manes nepaliktų vienos. Atsikėliau.
    Šitą pastatą sapnuoju ne pirmą kartą.