PAUKšTIS

Sapnuoti paukščius su gražiomis plunksnomis – geras ženklas. Jeigu mergina sapnuoja paukščius, vadinasi, jos laukia laimingos vedybos arba nauja meilė- Sapne regėti skraidančius paukščius reiškia klestėjimą. Visi blogumai pranyks. Tupinčius sapnuoti – gailestis ir nuostoliai. Sapne regėti baltą paukštį reiškia, kad netrukus gausite laišką. Juodas paukštis – sužinosite blogas naujienas. Naktiniai paukščiai pranašauja liūdną atsitikimą. Sapnuoti aplink Jus skraidantį auksinį paukštį – reikšmingi įvykiai, kurie paliks pėdsakus Jūsų gyvenime. Tačiau tai sukels baimę dėl ateities. Sapne regėti negyvą auksinį paukštelį reiškia, kad nukentėsite dėl kitų kvailumo. Jeigu sapnuojate plėšrųjį paukštį (sakalą, vanagą), – Jus kažkas apgaus. Sapne matyti šį paukštį negyvą reiškia sėkmę ir pergalę. Paukščiai, parskrendantys iš kitų kraštų, -karas. Paukštis, tupintis ant galvos, – neprielankumas. Lesinti paukščius – pasikviesite linksmą kompaniją. Su paukščiais sapne kalbėtis – teks patirti pavydą ir išgirsti apkalbas. Sapne girdėti paukščių čiulbesį reiškia, kad Jūs nesugebėsite padaryti teisingo sprendimo. Laikyti paukštį narvelyje – būsite gudresni už kitus. Sapne sugauti paukštį – laimė arba šeimos padidėjimas. Jeigu moteris baido plėšriuosius paukščius nuo savo mažylių, vadinasi, jeigu bus darbšti, turės tai, apie ką ilgai svajojo. Jeigu sapnuojate, kad Jus puola šie paukščiai, tačiau Jūs juos išvaikote, – reikalai klostysis gerai. Sužeistas paukštis – liūdesys, beviltiškumas. Jeigu sapnuojate, kad šaudote plėšriuosius paukščius, vadinasi, drąsiai sieksite savo tikslo nugalėdami visas kliūtis. Sapnuoti, kad nušovėte paukštį – nederlius, stichinės nelaimės. Užmušinėti paukščius – pavojingos pagundos. Pjauti paukščius – nuostoliai. Jeigu sapnuojate kokį nors naminį paukštį, vadinasi, Jūsų išlaidumas sumažins santaupas, kurios negreit pasipildys. Sapne merginai vytis naminį paukštį – betikslis laiko eikvojimas ir beprasmiški pasilinksminimai. Pirkti naminius paukščius – reikalai vis blogės. Pjauti – greit atsikratysite įkyrių žmonių. Naminius paukščius sapne valgyti – gyvenimo pagerėjimas. Pačiam sapne būti paukščiu – likimo permainos .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

2 - suma sapnų pasakojimų apie “PAUKšTIS

  1. Sapnavau, kad myliuosi su savo vyru ir tada staiga atskrenda vidutinio dydzio paukstis it pradeda barbenti i langa . Po to sapnas nutruko. Nesu isitikinus bet paukstis buvo lyg tais Varnas. Dekui

  2. Labas.
    Sapnavau, kad pagavau juoda nedideli paukšti, bet su labai ilgu snapu.
    Palaikiau kažkokį laiką abiejuose rankose ir paleidau ?
    Ačiū.