PASIJONIS

Jeigu sapnuojate apatinius drabužius, vadinasi, dėl išdidumo sulauksite draugiškų pašaipų. Jeigu mergina sapnuoja, kad ji segi šilkinį arba akinamai baltą pasijonį, vadinasi, gaus ištikimą ir ištvermingą vyrą. Jeigu ji sapne pajuto, kad pasijonis nukrito -didžiulė nelaimė. Jeigu mergina sapnuoja, kad pasijonis jai nukrito priėmimo metu arba bevaikščiojant tarp žmonių, vadinasi, jos laukia sielvartas dėl mylimojo netekties ir kiti nusivylimai. Sapne matyti pasijonį suplyšusį arba nešvarų reiškia, kad Jūsų reputacijai gresia pavojus .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “PASIJONIS

  1. Sveiki,aprasysiu pora sapnu,vienas sios nakties,kitas ne.Si menesi per menulio pilnati sapnavau,kad buvau nescia ir staiga greitai pagimdziau vaika,tik pumt ir isejo,be skausmu kaip kamuoliukas,bet as jo nemaciau.Po to sapnuoju ,kad as istekejus,bet ziedas ant kaires rankos vidurinio pirsto-sidabrinis,ir ziuriu staigiai atsiranda ant to pirsto ant kurio nesioja istekejusios moterys.Tas jausmas kad istekejus sapne ir vaika turiu keistas,tikras,ko laukiau visa gyenima.abu sapnai ta pacia nakti.O sis sianakt,sapnuoju,kad turiu eiti pas gydytoja,kad istirtu kuom sergu ir man nepazistamas zmogus atnesa grazia nauja balta liemenele ir kelnaites,ir uzsidedu ta liemenele,labai dailiai atrodo.Butu malonu gauti atsakyma.Aciu.