Paralyžius

Ką reiškia sapne būti paralyžiuotam (sapnuoti paralyžių; sapne negalėti pajudėti; nejudėti)?

Sapnuoti, kad esate paralyžiuotas, atspindi dabartinę kūno būklę, kai miegate. Per REM miego fazę kūnas iš tikrųjų nejuda ir negali judėti, nes yra paralyžiuotas. Dažnai žmonės pasakoja, kad sapnuodami (pasąmonėje tai suvokdami) negali judėti (atsikelti), judinti kūno dalių (paliesti ką nors), kad ir kaip stipriai besistengtų. Tokia sapnuojančio žmogaus būklė (paralyžius) yra būtina, kad neįvyktų nelaimingų atsitikimų ir žmogus kaip nors, pats to nesuvokdamas, savęs nesužeistų.

Simboliškai: sapnuoti, kad esate paralyžiuotas reiškia, kad jūs jaučiatės bejėgiai ar kaip nors kitaip sugniuždyti dabartinių aplinkybių, kurios susiklostė Jūsų gyvenime. Galbūt Jūs jaučiatės bejėgiai šioje situacijoje ir nežinote, kaip toliau spręsti atsiradusias problemas, kaip ir ką daryti, kad tai būtų pakeista į gerą pusę. Kitas sapno apie paralyžių ir negalėjimą pajudėti aiškinimas teigia, kad esate emociškai sugniuždytas ir paralyžiuotas. Taip pat toks sapnas sako, kad Jūs turite didelių sunkumų, kai norite išreikšti savo jausmus.

Štai ką apie paralyžių rašo kitas sapnininkas:

Tai blogas sapnas. Jūsų laukia finansines nesėkmės, nusivylimas kūrybiniu darbu. Įsimylėjėlių -išsiskyrimas. Jeigu sapnuojate, kad Jus suparalyžiavo, – sudarysite nepatikimas sutartis. Jeigu sapnuojate, kad paralyžius prikaustė Jus prie lovos – nieko gera nelaukite. Sapnuoti, kad pasveikote – reikalų gerėjimas. Susipykusieji susitaikys. Jeigu sapne suparalyžiavo Jūsų draugą, vadinasi. Jūsų santykiuose atsiras neaiškumų, nesusipratimų, kurių šešėlis kris ant Jūsų namų. Jeigu mergina sapnuoja, kad suparalyžiavo jos mylimąjį, – nesusipratimai ir nepasitenkinimas vienas kitu sugriaus jų laimę .

Paralyžius ir jo reikšmė pagal sapnininkas.cn

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “Paralyžius

  1. Ta pacia nakti po savo senelio laidotuviu miegodama sapnavau kad sedziu ant lovos perengineju savo suneli sneku su mociute,o tada staigiai mane kazkas taip stipriai pagtiebe uz koju ir rankos,as guliu ir taip tikroviskai tokioje pacioje pozoje kaip nubudau matau savo kojas jas kazkas stipriai laiko,negalejau net pajudeti nes atrode kad kazkas mane taip stipriai spaudzia ,bandziau saukti salia gulinti vyra bet negalejau zodzio istarti saukiau jo vardaa bet vos vos istariau,as bandziau reikti nes gulejau ir maciau kad nieko nera bet man kazkas spaudzia kojas laiko taip stipriai o tada man i ausi kazkas taip suspiege kad gyvenime nebuvau tokio garso girdejus,tas spiegimas buvo toks stiprus lyg simtas balsu butu man reke i ausi,atsibudud net galboje spenge ir kai atsibudau buvau lygiai tokioje pozoje kokioje save maciau buvau visa ismusta prakaito ir drebejau visa..buvo labai baisu ir nesuprantu ka tai reiskia..tai buvo taip tikroviska maciau visa savo miegamaji viska kaip.buvo kai viskas baigesi..