PALĖPĖ

Matyti arba pačiam būti palėpėje reiškia pavojų. Jei išlendate iš palėpės, – išvengsite nemalonumų. Nuo palėpės nulipti – išvengsite rūpesčių .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “PALĖPĖ

  1. sapnavau kad savo name, kuris buvo labai aukstas, status laiptai i kiekviena auksta,lipau i palepe slapcia ,kiti buve namie nezinojo kad lipu,ne visai artimi zmones.palepeje pilna senu ir nauju spintu pilna daugiausia mano drabuziu ,visokiu daiktu ,kvepalu paliktu ne mano papuosalu. visa palepe linguoja svyruoja, visas namo virsus .jeigu eini ir linksta i ta puse,grindys palepeje lyg ir naujos bet visur kazkokie tarpai tarytum gali igriuti i kita auksta,toks baimes ir nestabilumo jausmas kad nesugriutu ta palepe ir as neigriuciau. vos speju nusigriebti kazkiek savo ir nesavo daigtu, zinau kad tie daigtai palikti nereikalingi ir pamirsti bet labai geri ir iseiti.bet paskui vel lipu i ta pacia palepe savo ir ne savo kitu daigtu, ju ten labai daug ir vel visas virsus namo svyruoja grindys braska rodos tuoj tuoj ilusiu ir pati net nuciuoziu i koki kampa kur namas nusvyra