PALEISTUVĖ

Jeigu mergina sapnuoja paleistuvę, vadinasi, ji vedžios savo draugą už nosies. Jeigu moteris sapnuoja šį sapną, – ji pavyduliaus savo vyrui, o tai sukels daug barnių šeimoje. Jeigu sapnuojate, kad bendraujate su paleistuve, – iš Jūsų elgesio juoksis draugai Sapne merginai regėti savo mylimąjį su paleistuve reiškia, jog ji supras, kad mylimasis ją vedžioja už nosies. Paleistuvystė sapne – nuostoliai ir ligos .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “PALEISTUVĖ

  1. Sapnavau, kad ruošiuosi šventei, nežinau kokia proga, bet labai pergyvenau dėl jos. Ėjau pažystamom gatvėm į parduotuvę, parduotuvėje vyko savininko šeimos susibūrimas. Ilgai rinkausi sausainius, kol juos pakavo parduotuveje pastebėjau draugą, kažkas nutiko, kad jis parkrito pripuoliau prie jo, o aplink ji buvo pilna kirmelių. Aš išsigandusi pasodinau ir apsikabinau jį, jis man siūlėsi mane parvežti, bet atsisakiau ir sunkiai nešina ėjau kaip ir link namų, bet jau į kitą puse, o paskambinęs tėvas mane išvadino parsidavėle. Ties tuo prabudau.