OPERACIJA

Matyti operuojant arba būti pačiam operuojamam – sunkūs pergyvenimai, nemalonūs jausmai ir mintys, kurių galima išvengti tik smurtu (jėga). Taip pat gali reikšti kaltės jausmą, draugo praradimą, kantrybės išbandymą. Jei Jums sapne operavo širdį ir vietoj jos įdėjo dirbtinę širdį, su kuria jaučiatės labai gerai vadinasi, skyrybos yra būtinos, nes tik tuomet pasijusite gerai Jeigu taip nepadarysite, Jūsų laukia liga dėl neigiamų emocijų, kurios Jus vargina. Jei Jums per operaciją pašalina krūtį, – gali sumažėti atlyginimas. Būti išoperuotam – pasveiksite. Nėščią moterį operuojamą matyti sutuoktiniams reiškia netikėtą ligą, o viengungiams – vestuves. Jei kas nors sapne domisi, ar Jus reikės operuoti, – venkite to žmogaus. Daryti operaciją sapne – teks bylinėtis .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “OPERACIJA

  1. Sapnavau, kad man operavo akis, tai yra, dare regejimo korekcija. ( as is tikruju blogai matau ir vaikstau su akiniais ) Ar tai gali kazka reiksti?