ODA

Oda gali reikšti minčių ir jausmų paviršutiniškumą, asmens sielos būseną. Taip pat gali atspindėti buvusį susierzinimą. Oda, graži ir skaisti, – esate mylimi Susiraukšlėjusi oda – ilgai gyvensite. Išberta oda pranašauja turtingą gyvenimą. Jei po savo oda matote kokį nors gyvį ar daiktą – turėsite problemų tvarkydami reikalus arba tai įspėjimas, jog laikotės netinkamos dietos. Sapne išsinerti iš odos – galite susirgti pavojinga liga. Jei numautoje odoje daug šašų – dideli turtai. Odų krūva – sėkmė, laimė. Prekiauti oda – Jūsų reikalai nesikeis. Jeigu sapnuojate, kad vilkite odiniais drabužiais, – sėkmė biržoje. Papuošalai iš odos – ištikimybė, puikus namas .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

2 - suma sapnų pasakojimų apie “ODA

  1. Sapne mačiau ryškia kraujagysle, man idomu ka tai galėtu reikšti ? aš isidėmėjau ši sapna, nes aš turiu ligu, liga taip pat sisijus su kraujagysle, ji yra susiaurėjus vienoi vietoj pri širdies, ir gydytojai nukėlė operacija. Tai ar tai gali būti kažkas susija su tuom kad aš pagysiu be gydytoju pagalbos?

  2. Sveiki, sapnavau jog lupu savo odą, ji lyg ir buvo nudegusi saulės labai ir luposi, sapne nustebusi buvau nes dar tos saulės daug negalėjo būti ir galvojau kaip aš čia įdegiau, bet toliau odą lupau nors kažkas sakė geriau nelupti. Ką tai galėtų reikšti?