OBUOLIAI

Tai labai geras sapnas. Sapne matyti prinokusius obuolius ant medžių reiškia, kad atėjo norų išsipildymo metas, pats laikas gerai apgalvoti ko siekiate, ir drąsiai žengti pirmyn. Jeigu sapnuojate, kad prinokę obuoliai pačioje medžio viršūnėje – per daug nerieskite nosies ir nebūkite išdidūs. Matyti gražius obuolius – gausite dovanų. Sapnuoti raudonus obuolius ant medžių – gerovė. Sapne matyti obuolius, nukritusius ant žemės reiškia, kad tariami draugai padarys daug žalos. Supuvę obuoliai – bergždžios pastangos. Sapne skinti obuolius – džiaugsmas. Obuolius rinkti – neturėsite bėdų. Sapne vogti obuolius reiškia neteisėtą meilę. Pirkti obuolius – vestuvės Pardavinėti – sėkminga kelionė. Jei kas nors sapne siūlo obuolių ir Jūs jų neimate, – atsispirsite pagundai. Eiti ar ristis per obuolius – Jums buvo skirtos dovanos, bet Jūs jų negausite dėl kažkieno klastos. Valgyti obuolius – meilės malonumai. Sapnuoti, kad lupate obuolius – nusivylimas. Pjaustyti obuolius – išsiskirsite su draugu. Valgyti rūgščius obuolius – liūdesys, nenuoširdus draugas. Sapne valgyti žalius, neprinokusius obuolius -dvasinė ir fizinė kančia. Jeigu sapne valgote supuvusius obuolius – nieko gera nelaukite. Sapne gaminti iš obuolių kokį nors valgį reiškia gerus naujus darbus. Kepti obuoliai – nauda ir pelnas. Sapnuoti, kad valgote obuolienę – džiaugsmas ir norų išsipildymas. Jeigu sapne geriate obuolių sultis – gresia liga Rūgščią obuolių girą gerti – neišvengsite pykčio. Saldžią – meilė ir santaika puoš gyvenimą .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

2 - suma sapnų pasakojimų apie “OBUOLIAI

  1. Sapnavau, kad matau medines dėžes, kuriose sudėti žieminiai gražūs raudoni obuoliai iš sodo saugojimui, ant aukšto name, o vienoje dėžėje – aštroki, pailgoki kaulai su vos vos raudonos mėsos prilipusių likučių.