NUSIKALTĖLIS

Sapne regėti nusikaltėlį, kuris nori išvengti teisingumo reiškia, kad sužinosite paslaptį, dėl kurios rizikuosite gyvybe. Žmonės, kurie vengia Jūsų, nori Jums pakenkti. Jeigu sapne Jūs – nusikaltimo liudytojas, vadinasi, laikas ieškoti gyvenimo draugės. Jeigu sapne Jūsų artimas draugas yra nusikaltėlis, – niekada nesusidursite su prokuroru. Jeigu sapnuojate, kad esate nusikaltėlių draugijoje, – Jus apgaus nepadorūs žmonės, kurie panaudos Jūsų draugystę klastingiems tikslams. Jeigu sapnuojate, kad įvykdėte kažkokį nusikaltimą, tai nelaimėje pažinsite draugus .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “NUSIKALTĖLIS

 1. Sveiki,
  mano vyras jau kelias savaites sapnuoja kosmarus. Kadangi tai ne vienas ir ne du sapnai, bet visi jie daugmaz apie ta pati – daros labai neramu.
  Jis nuolatos sapnuoja zudynes, kad ji bando nuzudyti, jis bega, slepias nuo pavoju, ji smarkiai suzeidzia. Kraujas, zudynes. Sapne regi ir mane, kad mes abu nuo pavoju begam. Dabar susapnavo savo ATA Mociute, kad ji gyva.
  gal galetumet padet paaiskint siuos sapnus, buciau labai dekinga.

  pagarbiai,
  Viktorija