NAMAS

Sapnuoti namus – labai daugiareikšmis sapnas. Skirtingiems žmonėms – skirtinga reikšmė. Sapnuoti savo seną gražų ir jaukų namą – labai geras ženklas. šis sapnas pranašauja ilgą gyvenimą. Jeigu sapne Jūs aplankote savo seną namą, -laukite gerų naujienų. Mažas namas, ypač vaikystės, reiškia mėginimą išsisukti iš esamų problemų. Statyti namą – sėkminga meilė. Pirkti namą – laukia sėkmė. Dirbti prie namo – įspėjimas, kad reikia stiprinti šeimyninius santykius. Remontuojamą namą sapnuoti – visi neaiškūs santykiai susitvarkys, šeimoje įsivyraus teisybė ir ištikimybė. Suremontuotas namas – santykių išsiaiškinimas. Dengti namo stogą – nuostoliai. Tuščias namas – svajonių neišsipildymas. Areštuotas namas – neaiški situacija gyvenime. Matyti numatytą griauti namą – dėl lengvabūdiškumo gresia nelaimė. Griauti namą – barniai su kaimynais. Griūvantis namas – nesėkmė ar liga. Jei namas apleistas – tarsi sniego lavina užgrius darbai. Persikelti į didesnį namą – ieškosite geriau apmokamo darbo. Pakeisti gyvenamąją vietą – netikėtos naujienos ir skubi kelionė. Jeigu moteris sapnuoja, kad išvyksta iš namų, vadinasi, ji bus apsupta netikrų, ilgaliežuvių draugų Sėdėti savo name – išvengsite pavojų. Jeigu sapnuojate, kad negalite rasti savo namų – prarasite tikėjimą žmonių sąžiningumu. Sapne regėti, kad neturite namų, – nesėkmės ir finansinės problemos. Sapne rasti paliktą namą – turėsite pelną. Sapne prie savo namų gulėti – nesutarimai šeimoje. Matyti namo fasadą reiškia Jūsų norą, padaryti įspūdį kitiems. Matyti apstatytus baldais kambarius reiškia, kad Jūsų gyvenimo būdas yra prasmingas. Langai, durys, balkonas ir pan. reiškia santykį su aplinka. Jei langai užtemdyti arba užkalti, o durys uždarytos, tada namas prilygsta tvirtovei, santykis su aplinka yra pažeistas. Matyti namą be langų, durų ir pan. reiškia netikrumą gyvenime. Matyti atskirus kambarius – daugiau ar mažiau atsispindinti tikrovė. Darbo kambarys ir biblioteka pranašauja geras sąlygas dvasinei veiklai Bendras kambarys ir miegamasis atspindi jausmus. Jei rūsyje tamsu – liūdni praeities prisiminimai. Vaikščioti apleistame name po tuščius kambarius reiškia betikslį gyvenimą, ramybės nesuradimą. Namą valyti, šluoti – laimė. Pertvarkyti kambarius – laukite svečių. Namus, drabužiais apkarstytus, sapnuoti -vargas. Matyti degantį savo namą – įspėjimas, kad gyvenime reikia atsargiau elgtis. Matyti artimą žmogų, statantį namą, – pasikeitimai to žmogaus asmeniniame gyvenime pareikalaus didelių pastangų ir sumanumo. Bepročių namai – dideli nemalonumai .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

4 - suma sapnų pasakojimų apie “NAMAS

  1. Sapnavau savo seseri penkis kartus per pastarasias penkias dienas. Ji mire pries 8 menesius. Jai buvo 13 , mire nuo nelaimingo atsitikimo. Sapnavau,kad skrendu parke rudeni su ja,matau savo seima,saukiu jiems,o jie manes negirdi. Baisiausia buvo,kai vakar susapnavau,kad valgau mesa,skonis keistas. Iseinu I kita kambari ir matau ja gulincia kraujo klane,su puse nupjauto pilvo. Tada supratau kokia mesa valgau. Ir dar keista buvo,nes visa tai vyko mociutes name,ji beje taip pat mirusi pernai nuo vezio. Padekit issiaiskinti ka reiskia tie sapnai.

  2. Sianakt susapnavau, jog susipykau su savo seses vaikinu, ir jis norejo mane padurti su peiliu.Po to, sapnavau jog dega mano namai, bet ugnies nemaciau. Isejus laukan pamaciau lekencias gaistrines masinas. Tame paciame sapne, as isejau is tu namu, ir nuejau pas savo sese i svecius, neslabai norejau i tuoleta. Jo kuri laika niekaip neradau, kai galiausiai radau ji, pasirode jog as sedejau nuogu uzpakaliu ant palanges. Pati to nepastebejau, kol dukterecia priejus nepasake. Tada atsikelus vis gi nuejau i tuoleta, bet nusprendziau issimaudyt. Atsukus krana, vonios kambarys eme pylditis vandens, ir as labai issikandusi suktelejau. Kiek veliau susapnavau kad mano sunenas buvo kazkokiame labai aukstame pastate ir jis lyg sprogo, bet mes nezinojome ar jis buvo butent ten.

  3. sapnas sviesus,as isikraustau i naujus namus lygtai labai didelis butas,erdvus naujas nematytas ir kazka vedzioju po ji rodau ir dziaugiuosi,langu daug tokie auksti su labai graziom puosniom uzuolaidom,baldu nepamenu,atrodo jis netuscias bet tikrai neprikimstas.Paskutiniu metu jau kelinta sapna regiu kad issikraustau i nauja vieta.Namai skirtingi ne tie patys.