N

Nagai – Ilgi pirštų, nagai – pagalba bėdoj; trumpi – sielvartas; rauti juos – skurdas; karpyti – ginčai ir nemalonumai; sapnuoti žmogų su ilgais nagais – susipažinsi su žmogum per kurį gali turėt bėdų, nemalonumų šeimoje.
Naktis – Tamsi – šeimos nesutikimai; giedra – ilgas gyvenimas; audringa – nuostoliai; naktį keliauti – netekti tėvynės
Namas – Taisomas – painių santykių paaiškėjimas; dengti stogą – nuostoliai; pirkti – gerovė; griūvąs – liga; degąs – nepasisekimas: statyti jį – meilės laimė, ištikimi bendradarbiai; tuščias – tavo viltys neįvyks; paliktas – pelnas; griauti – ginčas su kaimynais
Narvelis – Tuščias – išsivadavimas iš rūpesčių; su paukščiais – rasi draugą ir patikimų žmonių; su išskrendančiais iš jo paukščiais – neatgausi skolos; su žvėrimis – priešai tau nebepakenks
Nasrai – Regėti žvėries nasrus – pavojus.
Našlaitis – Našlaite, matyti – pasirūpinimą jos likimu; Našlaičiu pačiam būti – greit susilauksi iš gerų žmonių pagalbos; daug našlaičių matyti – pasirūpink visuomenės reikalais.
Našlė – Našlę matyti arba su ja kalbėti – aprūpintą gyvenimą; Su našle susituokti- turtingumą; Su našle vaikų susilaukti – didelę garbę; jauną našlę matyti – didelį džiaugsmą ir pašalinimą visų vargų; pamesti našlę – nusiminimą ir vargus.
Našta – Nešti ją – sunkūs reikalai; numesti – išsivaduoti iš blogo gyvenimo; regėti nešantį naštą žmogų – susilaukti pagalbos iš tikro draugo
Natos – Regėti jas – vilčių įvykimas; dainuoti arba groti iš jų – malonūs patyrimai.
Naujagimis – Naujagimis – namų laimė.
Nebylys – Būti juo – perdaug pasitiki; regėti nebylius – pasieksi aukštą vietą.
Nešimas – Irklą nešti – ilga kelionė; jei sapnuojate, kad ką nors nešate ant pečių – reiškia kančią ir nepriteklius; jei esate kam nors ant pečių, ir jus neša – jūsų reikalai eina į gerą pusę; matyti kitus nešančius ant pečių į juos panašius, reiškia liūdesį ir vargą.
Netvarka – Regėti ją – blogai elgsis su tavim.
Nėščia – Nėščią moterį matyti – saugokis patekti į nesusipratimus; Nėščią žmoną turėti – didelę garbę; nėščią seną bobą matyti arba su ja kalbėti – saugokis didelių ir sunkių vargų; gražią merginą nėščią matyti – didelį džiaugsmą.
Nėštumas – Jeigu moteris sapnuoja, kad yra nėščia, vadinasi, ji bus nelaiminga su savo vyru; Jeigu moteris Iš tikrųjų nėščia, tai toks sapnas prognozuoja sėkmingą gimdymą ir greitą jėgų atgavimą; Merginai regėti šį sapną – gėda ir nedraugų išpuoliai; Matyti kitą moterį nėščią – neišvengsite sunkumų; Nėštumas gali reiškti ir naują gyvenimą, kupiną vilčių, ir kelionę.
Nosinė – Nosinė – nusiminimas, ginčas, šilkinė – įsimylėjimas
Nosis – Jeigu sapne matote savo nosį – vadinasi, parodysite savo tvirtą charakterį; didelė – garbė ir turtas; jeigu sapnuojate, kad Jūsų nosis labai maža, -nesėkmė arba neteisybė; sumušta – barniai; užkimšta – nelaimė; sapne nosį pamesti – negabumo, apsileidimo ir išsiskyrimo ženklas; ilga nosis – nemalonumai svetimoje šeimoje. nosį didelę ir ilgesnę negu įprasta sapnuoti – turtai; sapnuoti, kad iš nosies bėga kraujas – nelaimė; užriesta nosis – pajuoka; nupjauta – bjaurios apkalbos ir šmeižtas; plaukai ant nosies reiškia, kad nusivilsite meile.
Nudažymas – Nudažyti ką nors – didelį džiaugsmą; nudažyti savo galvą – ilgą ir laimingą gyvenimą; nudažyti merginai veidą – didelę gėdą. Pačiam nusidažyti veidą – pasibjaurėjimas kuo nors.
Nudurymas – Nudurti ką – nemalonus patyrimas.
Nugara – Nugarą žmogaus matyti – nemalonų gyvenimą; nugarą sužeistą turėti – saugokis savo priešų, kad jie tau ko nors pikto nepadarytų. Nugarą nuogą ir purviną matyti – sunkų ir vargingą darbą; su nugara ką nors trinti – netikėtą džiaugsmą.
Nukovimas – Nukauti ką – ginčus su įtakingais žmonėmis.
Nukinkyti – Nukinkyti baltus arklius – daug meilės; bėrus – tave įžeidžia; juodus – susituoks bjaurus asmuo.
Nulis – Regėti jį – klotis.
Numeriai – Numeriai matyti – visokius blogumus; numerius ant sienos matyti užrašytus su kreida – tavo gyvenimas tiriamas moterų: numerius matyti nakčia – greit teks sunkiai susirgti; numeraciją skaityti – bereikalingą galvos sukimą; matyti mieste didelėmis raidėmis iškabą – pasisekimą.
Numirėlis – Karste – pereis vienas geidulys; iškasti jį – didelis pavojus; atgyjantis sapne – ginčas dėl palikimo; su numirėliais sapne valgyti – būsite pagerbti.
Nuodai – Pavartoti juos – atlygins tau nedėkingumu; duoti kam – įpulti į vargą.
Nuovargis – Sapne jausti nuovargį – bloga sveikata arba pašliję reikalai. Sapnuoti, kad pavargote nuo sunkaus fizinio darbo – nesutarimai darbe arba įtempti santykiai šeimoje. Jeigu sapne kopiate į kalnus ir labai pavargstate, vadinasi, turtą sukaupsite negreit Jeigu sapnuojate, kad pavargote lipdami laiptais žemyn, – Jus apgaus tariami draugai. Jeigu sapne nuvargę norite pailsti – sunki liga. Jeigu moteris sapnuoja, kad kiti nuvargę, vadinasi, jai reikia susirūpinti savo sveikata.
Nunuodijimas – Nuodyti ką – esi blogas žmogus; nuodijamam būti – draugų neteksi.
Nuogumas – Nuogam būti – skurdas; regėti nuogą – gyvenimas be rūpesčių; nuogam lakstyti – turi gudrių giminiečių
Nusilenkimas – Nusilenkti kam – tarnausi kam nors.
Nusižudymas - Nusižudyti - nusipelnyta nelaimė, nusivylimas
Nuskendimas – Nuskęsti vandenyje – netikėtą nelaimę; matyti skęstantį žmogų – saugokis netikėtos nelaimės; nuskęsti purvuose – sunkią mirtį; matyti gražią merginą skęstant – greit savo mylimos merginos neteksi; vyrą skęstant matyti – nutruks meilė.
Nustebimas – Nustebti – veltui nueis tavo darbas.
Nusvilimas – Nusvilti – laimė.
Nušovimas – Nušauti ką – persekioja tave priešas; nušautam būti – esi įsimylėjęs.
Nužudymas – Nužudyti sapne kažką – kerštas.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “N

  1. Sveiki, gana daznai sapnuoju, kad darosi sunku kvepuoti ir tuomet is nosies pradedu traukti labai ilgus snarglius.Siandien sapnavau, kad ne tik ilgus snarglius, bet ir plauka ilga traukiau.Jauciau net skausma.Ka tai galetu reiksti?Aciu.