MUSĖ

Jeigu sapnuojate muses, vadinasi, galite susirgti užkrečiama liga. Tai įspėjantis sapnas, kad Jūs turite daug priešų. Jeigu mergina sapnuoja šį sapną, jos laukia nelaimė. Musės gali reikšti įtampą tarp asmenybės ir visuomenės. Sapne matyti daug musių reiškia nervinę įtampą, susierzinimą, sąžinės priekaištus. Regėti muses, įkritusias į valgį ar į gėrimą, – pavojus, išgąstis. Musių kandimas reiškia kasdieninius nemalonumus. Jeigu musės sukasi apie Jus – būsite neteisingai užsipulti. Mušti muses – noras atsikratyti įkyrių minčių. Jeigu mergina užmuša arba išvaiko muses, tai greitu laiku jos meilės reikalai pagerės. Gaudyti muses – dėl savo kaltės patirsite vargą. Negyvos musės – nuobodulys .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “MUSĖ

  1. Sapnavau,kai mano drauge pradejo valgyti zalia kiausini su visu lukstu,sako as labai megstu,o as ziuriu,kad ten viduje didziule muse,tada ji kai pamate pradejo gokciuoti,vemti. Labai baisus sapnas buvo,dar dabar ji prisimenu.