Motina mirusi

nelaimė, širdies skausmas.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

5 - suma sapnų pasakojimų apie “Motina mirusi

  1. Mano mama sapnavo savo mirusią mamą kuri ja kvietė pas save, kvietė ateiti ir mano mama sakė ateis. Ka tai reiškia?

  2. sapnavau , kad gryzau pas mama nes ji prase, ir ji mire , as ieskojau kazkokiu dokumentu , bendravau su sesem del.ko cia taip viskas, galvojau ka daryt au namu , sapne dar buvo senas musu mires suo , kaimynai atejo pasneket kaip kas del ko, taip.negera buvo ant dusios kai atsikeliau nwnuatojau verkt

  3. Sapnavau pries daug metu mirusia mama, kuri eidama salia pasake, kad blogai jauciasi. As ja paemiau uz parankes, tuomet padejau jai eiti. Veliau mamos salia sapne nebelieka, taciau mano rankose yra kudikis. Sapne zinau, kad tas kudikis yra mama. As liepiu salia esantiems teciui ir vyrui ieskoti ligonines. Sapne esame tecio gimtame mieste Ukmergeje. Jie nezino kur ligonine ar gydytojas. Tuomet atsiranda pusbrolis (gyvas) ir sako, kad zino kur ligonine, jo 29 aukste. As buciuoju pusbroliui ranka ir prasau vesti ten. Taciau kudikis mano rankose vis vesta, kaip suprantu mirsta ir as sakau kad jau per velu. Tuomet pabundu sakydama ‘mama’.

  4. Tą pačią naktį ir mamytę ir tėveli sapne mačiau prisikėlusius iš numirusių Ką tai gali reikšti?