MOKYTOJAS

Sapne matyti mokytoją reiškia, kad Jūs pirmenybę teikiate mokslui ir šeimyniniams rūpesčiams. Jeigu sapne Jus mokytojas pakvietė atsakinėti, – greitu laiku Jums prireiks išmintingų patarimų. Sapne sėdėti klasėje su kitais mokiniais ir girdėti mokytojo kokį nors patarimą – pagalvokite, ar nereikėtų jo pritaikyti gyvenime. Jeigu sapnuojate, kad mokytojas Jus išvarė iš klasės, – netikėti nuostoliai. Sapne draugauti su mokytoju reiškia didžiulį džiaugsmą. Jeigu sapnuojate šokių mokytoją, vadinasi, dėl savo lengvabūdiškumo nesidomėsite svarbiais reikalais. Jeigu sapne Jūs mokotės šokti, tačiau šokių mokytojas Jums nemalonus, – nuotaiką gali sudrumsti gandai apie Jūsų santykius su vadovybe. Jeigu sapnuojate, kad šokių mokytojas yra labai griežtas, vadinasi, laikui bėgant visos pastangos atsipirks su kaupu. Jeigu sapne Jūs šokate su šokių mokytoju, – nauja draugystė, kuri taps meile. Sapne Įsimylėti šokių mokytoją reiškia, kad sutiksite garbingą žmogų, kurio nuomonė sutaps su Jūsų. Jei sapnuojate, kad pats esate mokytojas ir mokote vaikus, bet Jums nesiseka – neklausys Jūsų patarimų Jei Jums sekasi ir mokiniai dėmesingi – Jūsų patarimai šeimai, draugams ar darbe bus naudingi. Mokytojui toks sapnas gali būti tik iš pasąmonės atėję prisiminimai, dažniausiai iškreipta forma .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “MOKYTOJAS

  1. Sapnavau kad is mokuklis begu su savo gera drauge bet ji mane vaiko su ginklu ir as issigndus begu pro zidincias kapines parbegus sapnuoju savo malkine ir ji su skilem ir klasioke mane pamate as begu toliau ir pavargau poto kazkaip atsiduriau vel mokykloje ir vaikstau po klase ir snekuosi su dailes mokytoja tada nueinu i klase ir su 2 klasiokais atsisedu ant palanges 2 mokyklos auskste ir matay kaip klasiokas su dviraciu isvaziuoja ir as jam pamoju ranka ir as slistu nyo palanges tada mokytoja ateina ir paduoda raktus ir mes atsisedam i mazus suoliukus ir as nuvirstu nuo mazos kedutes