MOKYKLA

Jeigu sapnuojate savo mokyklą, vadinasi, kažkoks incidentas aptemdys Jūsų gyvenimą. Jeigu sapnuojate, kad esate mokykloje su kitais mokiniais, vadinasi, reikia susirūpinti mokslu, nes ateityje jis Jums pravers. Sapnuoti, kad apsilankėte mokykloje – literatūriniai sugebėjimai. Mokytis sapne – susipažinsite su teisingais žmonėmis, išgirsite linksmų naujienų arba laimingai vesite, o sutuoktiniai gali susilaukti vaikučio. Sapne matyti mokyklą ir vaikus jos kieme reiškia laipsnišką kilimą karjeros laiptais. Jeigu sapnuojate, kad esate jaunas ir mokykla -tai Jūsų jaunystė, vadinasi, likimo išdaigos privers ilgėtis ankstesnių dienų. Jeigu sapne Jūs mokote mokykloje, vadinasi, žavėsitės humanitariniais mokslais, tačiau kasdieninės duonos poreikis viską pakeis. Mokyti ką nors – turėsite naudos, būsite gerbiamas arba Jūs kažkur pakvies. Vesti valkus sapne į mokyklą – keiskite savo gyveninio būdą .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

4 - suma sapnų pasakojimų apie “MOKYKLA

  1. Ka reiškia sapnuoti buvusia simpatija (ne buvusį vaikina), mokykloje, kuria kartu lankėte ir draugauti?

  2. Mokemes matematikos pamokoje, pradėjo kaukti priešgaisriniai visi. Visi bėga o mokytoja vaikai toliau vedame pamoka po kokių 10min. Mokytoja išeina pro duris ir šaukia gaisras! Visiems liepė begti. Aš bėgdama pamačiau sese ciupau už rankos paėmiau striukių visokių kuo daugiau kad jei vaikai nespėtų pasiimti tai bent kelių nesudegtu. Isbegome iš mokyklos. ir atsibudau

  3. Mokykloje vyko pamokos ,per kažkuria pamoka liepė išeiti iš pamokos ir pasake jogų artėja apokalipse . Visi vaikai stovėjo prie palangių o pagrindine mokytoja(kurios iš tikro nėra) pasake jog mes nepaspruksime. Nes langai ir durys neperšaunamos ,jų taip lengvais nesusauzysim …tačiau 2aukste pamačiau atvira langą ir kažkaip istrukau , likau vienintele gyva o prie namų ta pati pagrindine mokytoja pasake džiaugiuosi jog tu likai gyva ir galėsi žūti nuo mano rankos ji pradėjo į mane daužyti daiktus bet aš vistiek likau gyva ….ka reiškia tas mokyklinis gaisras?