MIRTIS

Sapne dažnai laidojame tuos žmones, su kuriais mūsų santykiai nėra draugiški. Todėl tokie sapnai gali reikšti džiaugsmą. Sapnuoti mirusį giminaitį – įspėjimas, kad teks ištverti išbandymus arba net netektį. Sapne matyti mirštantį žmogų reiškia nelaimę, kurios nesitikėjote. Draugų ar tėvų mirtis – krikštas ar pastojimas. Vaiko mirtį sapnuoti – geismų patenkinimas. Matyti į Jus atidžiai žiūrinčią mirtį – neignoruokite mirties. Norėti numirti, bet negalėti – ilgas gyvenimas. Sapnuoti, kad mirštate – įspėjimas: pasirūpinkite savo reikalais ir sveikata. Mirti sapne – ilgai gyvensite Numirti ir vėl atgyti – Jūsų sveikata gera, būsite laimingi. Jeigu sapne kažkas iš mirusiųjų Jums pasirodo linksmas ir žvalus, vadinasi, Jūs neteisingai suplanavote savo gyvenimą, galimos kažkokios rimtos klaidos, kurios turės neigiamos įtakos Jūsų likimui, jeigu nesukaupsite valios ir nepakeisite gyvenimo iš esmės. Sapne girdėti mirusio draugo balsą – blogos naujienos. Sapne kalbėtis su mirusiu tėvu reiškia, kad Jūs turite atidžiai apgalvoti naują veiklą ir visas su ja susijusias operacijas. šis sapnas įspėja, kad Jums reikia saugotis kažkieno intrigų. šis sapnas moterį ir vyrą įspėja, kad reikia branginti savo reputaciją. Jeigu sapne Jūs kalbatės su savo mirusia motina, vadinasi, reikia kontroliuoti savo polinkius ir atkreipti dėmesį į savo sveikatą. Sapne kalbėtis su mirusiu broliu reiškia, kad kažkam reikalinga Jūsų pagalba ir užuojauta Jeigu sapne kalbate su mirusiuoju, o šis prašo ką nors pažadėti, vadinasi, sapnas įspėja, kad nepasiduotumėte nevilčiai, ramiai sutiktumėte biznio žlugimą ir paklausytumėte protingų patarimų. Regėti naminių gyvūnų agoniją – blogas ženklas. Jeigu sapne regite, kaip dvesia laukiniai gyvūnai, – atsikratysite kažkokio žmogaus nemalonios įtakos .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

6 - suma sapnų pasakojimų apie “MIRTIS

  1. kas antra diena sapnuoju busimo vaikelio netekti,nuolat sapne matau krauja,o as laukiuosi,kazkaip neramu labai.kas cia yra negerai?aciu

  2. Sapnavau. Kaip mano MYLIMAJI, jo brolis isstume(pats nesuprasdamas ka padare) pro 4a stiklines duris. Ir as visa tai maciau is sono. Nors poto man i namus vokieciu kareiviai atveze jo kuna. Ir istrauke is masinos. Labai verkiau. Net prasibudusi buvau is tikruju apsiverkusi.
    Mano mylimasis uzdarbiauja Vokietijoje. Ir ilgai nesimatome.

  3. Mirusiojo draugo mama sapnavo, kad jis pranese tuoksiantis su manim. Ka tai galetu reiksti?