Mirtis

Mirti sapne – ilgas gyvenimas.
Sapne dažnai laidojame tuos žmones, su kuriais mūsų santykiai nėra draugiški, todėl tokie sapnai gali reikšti džiaugsmą.
Sapnuoti mirusį giminaitį – įspėjimas, kad teks ištverti išbandymus arba net netektį.
Sapne matyti mirštantį žmogų reiškia nelaimę, kurios nesitikėjote.
Draugų ar tėvų mirtis – krikštas ar pastojimas.
Vaiko mirtį sapnuoti – geismų patenkinimas.
Matyti į Jus atidžiai žiūrinčią mirtį – neignoruokite mirties.
Norėti numirti, bet negalėti – ilgas gyvenimas.
Sapnuoti, kad mirštate – įspėjimas pasirūpinti savo reikalais ir sveikata.
Numirti ir vėl prisikelti – Jūsų sveikata gera, būsite laimingi.
Jeigu sapne kažkas iš mirusiųjų Jums pasirodo linksmas ir žvalus – Jūs neteisingai suplanavote savo gyvenimą, galimos kažkokios rimtos klaidos, kurios turės neigiamos įtakos Jūsų likimui, jeigu nesukaupsite valios ir nepakeisite gyvenimo iš esmės.
Sapne girdėti mirusio draugo balsą – blogos naujienos.
Sapne kalbėtis su mirusiu tėvu reiškia, kad Jūs turite atidžiai apgalvoti naują veiklą ir visas su ja susijusias operacijas. Šis sapnas įspėja, kad Jums reikia saugotis kažkieno intrigų. Moterį ir vyrą įspėja, kad reikia branginti savo reputaciją.
Kalbatis su savo mirusia motina – reikia kontroliuoti savo polinkius ir atkreipti dėmesį į savo sveikatą.
Sapne kalbėtis su mirusiu broliu reiškia- kažkam reikalinga Jūsų pagalba ir užuojauta.
Jeigu sapne kalbate su mirusiuoju, o šis prašo ką nors pažadėti – įspėjimas, kad nepasiduotumėte nevilčiai, ramiai sutiktumėte biznio žlugimą ir paklausytumėte protingų patarimų.
Regėti naminių gyvūnų agoniją – blogas ženklas.
Sapne regėti dvesiančius laukinius gyvūnus – atsikratysite kažkokio žmogaus nemalonios įtakos.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

2 - suma sapnų pasakojimų apie “Mirtis

  1. sveiki,kaip jau savaite sapnuoju amzinatelin isejusi patevi,jis mire pries tris metus uzsienyje pastaruoju metu daznai gal ji sapnuoju kaip grysta namo o vakarykstis sapnas skiresi nuo kitu jis reke buvo piktas negaliu atsiminti ka sake bei ka kalbejime tai apibudinti sunku ka gali reiksti mirusio zmogaus gryzimas bei saukimas bei pykimas

  2. Sveiki,jau antra karta sapnuoju,kad miršta mažiausias mano sunus. Pirmas sapnas: mama neišsaugojo,šuo perkando kakla ir prie upes imete vaika… Beje šuns šeimininkas matytas pora kartu.antras sapnas: Neturedama teisiu sugalvojau važiuoti pas močiute su vaiku,nieko nesakiau vyrui.sankryzoje policija bande sustabdyti mane,bet as padidinau greiti,atsikeliau stovejo mama su mano vyru klausiu kur nedukas (vaiko vardas) sako nera mire,ir taip ramiai as galvojau sauks ir t.t ir as pati labai rami per tuos abu sapnus tik antrame gryzus namo vis prisimiau vaika kad nebesakys mama,nebevaikščios iš paskos ir pradedu verkti.Tarp kitko sapnai kaip tikroveja su mano pamastymais.