MĖSA

Sapne matyti kruviną mėsą reiškia didelį vargą ir nemalonias bylas. Regėti judančią mėsą – netikėtas bylos atnaujinimas. Jeigu moteris sapnuoja žalią mėsą, – patirs daug nemalonių įvykių, kol pasieks savo tikslą. Jeigu parduotuvėje matote daug mėsos ir norite jos nusipirkti, bet dėl pinigų stokos ar dėl kitų priežasčių neperkate, – išvengsite ligos. Pirkti paukštieną – saugokitės ligos. Kapoti mėsą kirviu – greit teks dalyvauti nemalonioje byloje. Mėsą ant stalo pjaustyti – teks dalyvauti baudžiamosios bylos nagrinėjime. Mėsą virti arba kepti – geidulių patenkinimas. Jeigu moteris sapne regi pagamintą patiekalą iš mėsos, vadinasi, kiti pasieks aukštumas, apie kurias ji svajojo. Valgyti su apetitu keptą ar virtą mėsą – Jūsų gražios svajonės neišsipildys. Valgyti kiaulieną – prasigyvensite. Valgyti seną mėsą – nelaimės ir nuotykiai. Sapne valgyti žalią mėsą reiškia ligą. Žmogaus mėsa – pažeminimas, bet nėščiai moteriai tai geras sapnas .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

2 - suma sapnų pasakojimų apie “MĖSA

  1. mano mam sapnavo kad mano prosenele papjove karve ir isdalino ja su krauju visiems , zalia mesa ir dideliais gabalais.. ka gali tai reiksti?

  2. Sapnavau a a savo sunu. Jis mires 5m. Sapne jis buvo linksmas, bet prase kad nori pagyvent trumpam pas mane. Sako mama mano namai trumpam uzimti
    As neilgam pas tave. As jam sakau kad gali gyventi kiek tik nori. Atidariau saldytuva ir parodziau kiek turiu daug maizto. Labai daug buvo saldyklyje mesos uzsaldytos.
    Ka tai galetu reiksti