Mergina, mergaitė, pana, panelė

Jeigu vyras sapnuoja labai gražią merginą – gali reikšti dideles išlaidas.
Bjaurią merginą matyti arba su ja kalbėti – visokius nemalonumus.
Matyti sapne kaimo merginą – turėsite sveikus vaikus.
Daug merginų – pavojus karjerai.
Seną paną (panelę) sapnuoti – nemalonumai.
Gražiai pasipuošusi mergina sapne vyrams žada nelinksmus nuotykius, o moterims – laimingą ateitį.
Šokanti mergina – laiminga meilė.
Įkyri mergina – liga.
Mergaitė, sapne Jums besigerinanti – liūdesio ženklas.
Žaidžianti mergaitė – Jūsų svajonės neišsipildys.
Nuliūdusią merginą sapnuoti – perspėjimas, kad mylimas žmogus gali prikrėsti šunybių.
Matyti verkiančią merginą – laiminga meilė.
Iš merginos laišką arba šiaip kokią žinią gauti – gerą pasisekimą meilėje.
Vyrui sapnuoti nešvarią merginą – blogas ženklas, galite susirgti psichine liga, tačiau gabumais apdovanotam jaunam žmogui šis sapnas pranašauja aktoriaus karjerą.
Su gražia mergina kalbėtis – užplūs malonūs jausmai, pasitenkinimas.
Bučiuoti merginą – netikėtas džiaugsmas.
Merginą sapne mylėti – turėsite pelno.
Vesti – būsite laimingi.
Su mergina turėti kokių nors paslapčių – nieko neslėpkite, paslaptis vis tiek išaiškės.
Laišką iš merginos gauti – linksma žinia.
Jeigu sapnuojate nekaltą merginą, vadinasi, Jūsų laukia tariama sėkmė.
Jeigu jauna mergina sapnuoja, kad ji prarado nekaltybę, vadinasi, sugebės išsaugoti savo reputaciją, nes elgsis apgalvotai.
Ištekėjusiai moteriai sapnuoti, jog ji nekalta mergina – sąžinės graužimas dėl praeities, ateityje nieko gera šis sapnas taip pat nežada.
Sapne vyrui būti su nekalta mergina reiškia, kad nesiseks reikalai, dėl neištesėtų pažadų bus daug rūpesčių.
Mergaitę sapnuoti kūdikystės metuose vienmarškinę – laimė.
Matyti nuliūdusią merginą – saugokis, kad mylimas žmogus nesugalvotų kokių nors išdaigų.
Pačiam būti sapne mergina – rūpestingumo ženklas.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

10 - suma sapnų pasakojimų apie “Mergina, mergaitė, pana, panelė

 1. Sveiki, sapnavau savo buvusia panele pries 2 metus , tikrai vienas kita mylejome ,taciau taip isejo ,kad issiskyreme. Siuo metu ji turi kita vaikina.
  Jau du kartus is eiles sapnuoju panasius sapnus su ja , kad mes vel kartu , kad as ja myliu, kad ji mane myli , kad busime kartu, nors net nebendraujame dabar .Sapnai labai aiskus ir ilgi , sapne visada keistai atsiranda ji ir as susitaikau su ja , viskas vyksta del jos , mes visada buname kartu ir t.t.
  Ka tai galetum reiksti?
  anksciau nesu tokiu sapnu sapnaves, pirma karta sapnavau du sapnus is eiles apie ta pati zmogu/dalyka.

 2. Mano vaikino sesuo (kuri laukiasi leliuko) sapnavo labai keistą sapną. Jog aš sudegiau, o mano vakinas manęs visur ieškojo. Ką tai reiškia?

 3. Pastaruoju metu, jau antra savaite kaip itisai sapnuose akimirkai susikerta mano akys su grazia mergina, kurios pries tai nepastebedavau nors visuomet ji atsitiktinai uzklysdavo netoliese (kiekvienam sapne mergina buna skirtinga), skirtingomis aplinkybemis, skirtingomis situacijomis. Neramumas tas, kad sapnuose labiausiai isimenamas buna merginos zvilgsnis neiprastai susiklosciusio, trumpo bet tuo paciu ilgo, akiu kontakto metu. Lyg kazka slepiantis bet tuo paciu nuosirdus, kiek liudnas lyg tai butu mano kalte. Akiu kontakto metu, aplinkui pasidaro tylu, Susidaro jausmas kad as jai patinku, bet ne tik isvaizda, lyg ji apie mane kazka zinotu. I tai atsakau tokiu paciu koncentruotu zvilgsniu, mane ji suzavi. Kiekvieno sapno metu tokiu zvilgsniu i mane pasiziuri, grazi, butent mano tipo mergina (realybeje nebunu tokios mates). Kiekviena karta einant miegot sapnuoju, taciau kaskart vis susiduriu su akimirka kai vyrauja tas akiu kontaktas su grazia mergina. Neuzilgo po sio reiskinio, viskas vel palaipsniui atgimsta. Ka sapnavau tas gryzta, o mergina paslaptingai pasisalina bei besapnuojant iseina visiskai is galvos. Tik atsibudusiam smalsu ka tai galetu reiksti. Jeigu praverstu siokia tokia informacija apie mane – man 18 metu, vienisius, merginos neeieskau bei jau treti metai kaip neesu jautes salia merginos. Isvaizdus, liekno sudejimo. Idomaus, neiprasto bei liudno gyvenimo savininkas, Menininkas taciau zavi technologijos, skaiciai, psichologija, praktiskai viskas isskyrus gramatika. Kuo detaliau bandziau apibudint problema sapne, niekada nieko panasaus sapnuoti neteko, bei butent sios pastarosios dvi savaites priverte atsibust su nuostaba. Labai tikiuosi patarimo (jei toks butu) ar man vertetu jaudintis ar ko nors imt vengti. Neesu tikejes sapnu reiksmemis ar kad tokios egzistuoja kol nepradejau abejoti ju neiprastumu iki siol. Laukiu bei tikiuosi paaiskinimo. Aciu.

 4. Sapnavau kaip ragana apsirengusia mergina be veido tuščiame kambary. Ji man davė dėžę ir kartojo viena klausima ,,Atspėk kas joje yra?”

 5. Sapnavau kad tenkinau savo dukra, laiziau jos organus, jutau skoni burnoje( nesu gyvenime nieko panasaus dariusi), po to turejau savo vyriska organa ir bandziau ja tenkinti, stengiausi svelniai kad jai neskaudetu…
  Gal galetumet paaiskinti ir isversti tokia bjaurasties reiksme.Aciu uz supratinguma.

 6. Jau 4 nakti sapnuojiu kaip mano panele mane isdavinena arba akivaizdziai buna su mano skirtingais draugais, ka tai galetu reiksti?

 7. Sapnawau jog kaimine pasitikau prie namu ir pradejom aijt ir staiga sutinku kita kaimyne su kure senai nebendrauju ji atsisuko y mane paziurejo ir su kazkokiu vaikinu nuejo y priesinga puse mane pamacius o lauke buvo tamsu ka galetu reikst toks sapnas

 8. Sapnavau savo buvusia mergina su kuria išsiskyrėm prieš lygiai du mėnesius. Sapnavau, kad ji susirašinėja su kitu ir būna su juo.

 9. Sapnavau snd savo suzadetine su kitu vaikinu tame sapne ji mane palieka ir sako jog ji myli .tai pat tam vaikinui trenkiu ne vieną kartą į veidą bet jam nieko nenutinka.ka tai galėtų reikšti.