MEDIS

Matyti medį su stipriomis, didelėmis, giliai į žemę įleistomis šaknimis bei stipriu kamienu reiškia kūno tvirtumą, energiją, aktyvumą, geras mintis, idėjas, planus ir jų išsipildymą. Žydintis medis – sveikata, klestėjimas. Tankiai lapotas – pelnas. Žalias medis – pergalė, įveiksite priešus. Su vaisiais – gerą draugą susirasite. Medis be lapų – nuostoliai. Nudžiūvęs – nesėkmės. Liepsnojantis medis – nuostoliai. Nukirstas medis – prarastos viltys. Sapnuoti plaukiantį medį – visos viltys žlunga Krėsti medį – laimė. Kirsti – sau kenkiate būdami akiplėšos. Kapoti medį sapne – prarasite turtą. Tašyti medį – pasieksite savo tikslą. Iš medžio įvairius dirbinius dirbti – būsite gerbiami Sėdėti po medžiu – gera žinia. Medyje sėdėti – būsite gerbiami Įlipti į medį – laimės visur Jus lydės. Nukristi iš medžio – iš Jūsų pasityčios. Medelį sodinti – turtinga santuoka Jį auginti – išauginsite gerus vaikus .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

3 - suma sapnų pasakojimų apie “MEDIS

  1. Sapnavau, kad plaukiu nedideliu laivu su grupe zmoniu. Salia laivo matau plaukianti aligatoriu. As sedziu laivo priekyje. O laivo gala karts nuo karto vis apsemia vanduo ir tuo momentu kai apsemia tas krokodilas taikosi i mane. Galiausiai eilini karta apsemus jis metesi per borta i mane., bet laimei nuo jo svorio laivo galas nusviro ir jis nuciuoze zemyn atgal i vandeni.
    Kitas sapnas, kad ejome misku ir vienas is kompanijos paliete labai dideli, auksta storu kamienu medi

  2. Sapnavau, kad plaukiu nedideliu laivu su grupe zmoniu. Salia laivo matau plaukianti aligatoriu. As sedziu laivo priekyje. O laivo gala karts nuo karto vis apsemia vanduo ir tuo momentu kai apsemia tas krokodilas taikosi i mane. Galiausiai eilini karta apsemus jis metesi per borta i mane., bet laimei nuo jo svorio laivo galas nusviro ir jis nuciuoze zemyn atgal i vandeni.
    Kitas sapnas, kad ejome misku ir vienas is kompanijos paliete labai dideli, auksta storu kamienu medi. Ir tas medis pradejo virsti i mus. Mes pradejom begti. Is pradziu begiau tiesiai, poto meciaus i sona. Bet vistiek tas medis virto tiesiai i mane. Galuausiai as pastveriau kazkokia saka ir ja atremiau medzio kritima ir likau sveika.

  3. Sapnavau , kad musu namo Kieme guli israutas su saknimis Medis , saknys dideles ir lapu daug, lapai zali ir nenuvyte. Jauciau sapne, kad tai jaunas medis , ir zinojau, kad jis yra atnestas ir padetas musu Kieme .
    Ka tai galetu reiksti ?