MAšINA

Mašina pranašauja rimtus sunkumus įvairiose srityse, bet taip pat žada draugų paramą. Jeigu sapnuojate mašiną, vadinasi, padarysite kažkokį sprendimą, kuris suteiks daug rūpesčių, bet bus naudingas. Jeigu sapne regite seną mašiną, – tariami draugai Jums pakenks. Sulūžusi mašina – draugo netektis. Jeigu sapnuojate, kad važiuojate balta mašina, laukite vedybų arba gerų permainų šeimoje. Sapne regėti juodą mašiną reiškia, kad kančia ir abejonės užvaldys Jūsų širdį. Pirkti mašiną – patarimas: nelaikykite pinigų kojinėje, leiskite juos i apyvartą, nes neišvengsite nuostolių. Besisukantys mašinos ratai perspėja, kad veltui negaištumėt nė minutės. Sapnuoti, kad Jus kažkas jėga (traukė į mašiną – netektys, biznio nesėkmės, artėjančios nelaimės. šis sapnas gali reikšti ir nuostolius dėl nesėkmingų sutarčių. Jeigu sapnuojate ugniagesių mašinas – Jūsų tyko pavojai, išgyvenimai, susiję su netikėtu atsitikimu. Jeigu mergina sapnuoja, kad važiuoja ugniagesių mašina, ji pateks į nemalonią situaciją. Greitosios pagalbos mašina – rūpesčiai, nerimas, skausmas. Policijos mašina – neapgalvoti poelgiai, nepadorūs pasilinksminimai .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

8 - suma sapnų pasakojimų apie “MAšINA

 1. Spnavau trumpai .mano sapnas sis sapnuojamas antr kart bet as ji lb truma situacija pasistatau masina ,o budincio paklausiu kur mano masina o jis man atsako kad isvilko patikrinti ir pabundu nes per sapna kniauzia kvapa ir susinervinu ,nes sapno aplinka yra vokietija svetima salis . As noriu zinot ar tai sunkumai man bus ar tik gyvenime nesusipratimai ?

 2. Labas rytas, sapnavau, kad stovejau nuosalioje vietoje kur nebuvo zmoniu ir atleke masina ivaziavo i krumus po to apsisuko ir isvaziavo is tu krumu dideliu greiciu. Kiek toliau nuo manes pavaziavus uzsidege, kol as prie jos pribegau paziureti ji jau buvo sudegusi, bet zmogaus jau jokio nemaciau nei sudegusio jokio ir dar pagalvojau juk turi buti vairuotojas. Nerandu sapnininke reiksmiu tiksliu ka galetu reiksti sis sapnas. Noreciau pagalbos aciu

 3. Sapnavau,jog stoviu ir pries mane iseina berniukas mazdaug 13-14 metu,as ji pazistu ir jam is nugaros atvaziuoja masina ir pervaziuoja ji,tada taip antra ir trecia masina,bet jis atsistoja ir tada iskvieciau greitaja ir ji atvaziavo.

 4. As jums pasakisu 2 sapnus..
  1: Cia jau yra 2 kartas kaip as si dalyka sapnuoju… Kad mes sedim su tete (Cia pirmas kartas) ir masina pradeda redeti.. Ir mes paspaudziaum kaskokia knopke, ir ji sustoja… Ir antras kartas buvo su mama.. Mes paspaudem vel kaska ir jinai sustojo toi pacio vietoi kai as sapnavau pirma karta. Bet niekas nenukentejo buvo viskas gerai.

  2: Kad as ejau su drauge ir draugei reikejo eiti namo. Ir as ejau namo… Ir drauge isejo, ir as ziuriu ir matau vilka..As labai isigandau, jis ziurejau i mane ir ejo i mane po leto… Bet jis taip ir nubego! Jis man nieko nedare, jis tiktais ziurejo i mane ir ejo po biski ir as kaska jam sakiau. Bet kaip minejau jis nubego ir viskas, ir man jis nieko nedare.
  Tikuosi kad atsakysite. :)

 5. Sapnavau kad stovejau savo namų kieme,ir staiga atsirado daug mašinų tam mano kieme, viena iš jų buvo raudonos spalvos volvo.Paklausiau brolio iš kur visos šitos mašinos jis atsakė labai paprastai išlošiau loterijoje.

 6. Sapnavau kad mano buvusi geriausia drauge paprase pagalbos kad ja nuvesciau kazkur, as labai nenorejau, bet sutikau…bet bevaziuojant masina sustojo, baigesi kuras. Ji mane kalbino palikti masina, as labai nenorejau palikti ta masina, bet palikau ten stoveti. Mes pesciomis kartu ejom, ten kur jai reik, kai gryzom masina (mano esama masina, sapnavau tokia kokia is tikro turiu siuo metu), visa isardyta viduje, nuimti ratai, viskas isplesta, isvogta. Pasakiau jai jog sakiau kadgeriau nepaliktume masinos, o ji tik ziurejo i mane nieko nesake ir pabudau. As su drauge isvaziavom is mano tevu namu, ir vaziavom ta gatve kur visavaikyste praleidau, masina taip pat sustojo toje gatveje kur praleidau visa vaikyste, kai dar gyvenau su tevais. As gyvenu uzsienyje, tevai pas mane atskrenda po menesio. Gal tai kazkas susije?… aciu labai.

 7. Sapnavau kad vaziavome tryse.as sedejau gale.vaziavom vingiuotu keliu gan dideliu greiciu.nulekeme nuo kelio i laukus.vairuotojas padidino greiti ir nulekeme nuo skardzio i vandeni.vanduo buvo skaidrus.atsitrenkiau i ola vandenyje.bet islipau sveikas ir isgelbejau drauga.vairuotojo ir masinos nemaciau.tada atvaziavo daktarai air draugai.ir viskas.

 8. Sapnavau kad su masina skendau dideliame purve bet su draugu kartu bet i vidu nepapuole purvas