MALONUMAS

Jeigu sapnuojate, kad po kažkokio įvykio Jums pasidarė labai malonu, – geros biznio permainos. Jeigu sapnuojate, kad Jums malonu gyventi, vadinasi, Jus lydės sėkmė – turėsite puikią šeimą, gerą darbą ir būsite sveiki. Jeigu mergina sapnuoja, kad jaučia malonumą bendraudama su savo išrinktuoju, – laimingos vedybos. Jeigu įsimylėjusieji sapne jaučia susitikimo džiugesį, vadinasi, malonūs įvykiai dar priešakyje. Sapne gėrėtis maloniu peizažu reiškia didžiulį pasisekimą. Kažkam sapne daryti kokią nors malonę – teks kažkam ištiesti pagalbos ranką. Apskritai sapne jausti malonumą reiškia didžiulį džiaugsmą ir palaimą .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “MALONUMAS

  1. Tiesiog sapne buvo mergina kuria pazystu labai ilgai ir ji snekejo snekejo snekejo o as tieisog ja apsikabines laikiau ir nieko nereikejo pasaulyje atrode kad visa energija kurios man reikia sklinda vien nuo buvimo su ja ir kad ir ka jinia man ten kalbejo .