LIGONINĖ

Ligoninė gali reikšti, jog reikia kam nors padėti. Taip pat gali reikšti konfliktines situacijas, fizinius bei protinius negalavimus. Sapne regėti psichiatrinę ligoninę reiškia didelę dvasinę įtampą, kurią sunkiai nugalėsite. Sapnuoti, kad sergate ir gulite ligoninėje – artėjančios ligos. Jeigu sapnuojate, kad išeinate iš ligoninės, vadinasi, sugebėsite atsikratyti klastingų draugų, kurie bandė Jums padaryti daug nemalonumų .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

2 - suma sapnų pasakojimų apie “LIGONINĖ

  1. Sveiki. Sapnuoju savo seima visi esam namie. Taip pat ir mama nors ji mirusi. I namus ateina kazkokia darbuotoja ir sako kad man reikia ruostis ir vaziuosim i ligonine. Psichiatrine ligonine, visiem keista taip pat ir man nes su psichika viskas gerai. Pagalvoju nevaziuoti bet ir kiti pataria kad geriau bus geruoju isvykti. Isvykstu. Ten man pasako kad gali reikti 3 metus ten gulet. Man labai keista ir nesmagu del to pradedu prasyt irodymu kokiu nors tyrimu kad man kazkas ne to nes esu visiskai sveika ir nenoriu 3 metu isbraukt is gyvenimo, yra jausmas kad tevai pades is ten istrukti.

  2. sapnuoju jau kelinta karta is eiles , kad pakliunu i psichiatrine ligonine . as ten nenoriu buti ,bet mane ten laiko… sianakt sapnavau kad buvau isleistas vel ten sugryzau ir mano lova jau buvo uzimta kito zmogaus. pradejau kovoti del savo lovos. ka tai gali reiksti? kodel jau kelinta nakti sapnuoju psichiatrine ligonine?