LIETUS

Jeigu sapnuojate, kad lyja, – laukite nemalonumų ir ligos. Lietų sapnuoti vyrams reiškia poreikį prasiblaškyti, sumažinti įtampą. Lietų nedidelį sapnuoti žemdirbiams reiškia pelną, komersantams – sėkmingą prekybą, o visiems kitiems – iškylą. Smulkų lietų sapnuoti – nesėkmės. Audringas lietus pranašauja nelaimę. Vargšui žmogui lietų su audra sapnuoti – geresni laikai Aukso lietus – malonumai Lietus su saule – viskas bus gerai Jeigu lietus lyja iš tamsių debesų, – nepasisekimas versle. Sėdėti kambaryje ir pro langą matyti smarkiai lyjant reiškia turtą ir aistringą meilę. Matyti lyjant ant galvijų – nepasisekimas versle, nemalonumai visuomenėje. Matyti sulytus žmones – nepasitikėsite savo draugais. Būti lauke esant didelei liūčiai – pasisekimas. Sulytam sapne būti – galite susirgti Jaunai moteriai sapnuoti kad lyjant sušlapo ir išsipurvino drabužius reiškia nepadorų pasilinksminimą su žmogumi dėl kurio kentės ir susilauks draugų įtarinėjimo. Dėl lietaus negalėti kur nors eiti reiškia, jog teks įveikti kliūtis, siekiant kokio nors tikslo. Girdėti lietaus barbenimą į stogą reiškia šeimyninę laimę ir turto įsigijimą. Sapnuoti, kad lyjant namuose varva švarus vanduo – netikėtai patirsite uždraustą malonumą, jei nešvarus – nemalonumai .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

5 - suma sapnų pasakojimų apie “LIETUS

  1. Staiga matau prieš savo akis nepažįstamą vyrą, kuris pamini mane vardu ir sako “lietus ateina,,. Čia sapnas ir baigiasi

  2. spnavau daug krentanciu zvaigzdziu (metoritu lietu) ir tuo metu galvojau nora, uris norejau kad issilidytu

  3. Labai smarkus lietus,net namus lygino su zeme,bet buvo sviesu,lyg ir saulute sviete.Ka tai reikstu